Sinema Bileti Al
Bursa Hakimiyet

Tramvay durağında dehşet

1 day ago Metris Tramvay durağında beklerken baygınlık geçiren bir kadın tramvay yoluna düştü. O sırada Habipler istikametinde ilerleyen tramvay, baygınlık geçiren kadını altına alarak 2 metre sürükledi.

Okul gezisinde tacize tutuklama

1 day ago Kayseri'den okul gezisi için İstanbul'a getirdiği öğrencilerinden birini taciz ettiği iddia edilen beden eğitimi öğretmeni tutuklandı.

İstanbul'da korkutan yangın!

1 day ago Okmeydanı'nda bir kafe klima patlaması sonucu çıktığı tahmin edilen yangında kullanılamaz hale geldi. Patlama seslerinin duyulduğu yangın sırasında kafenin boş olması olası bir faciayı önledi.

Ünlü cerrah hırsızlık yaparken yakalandı

1 day ago Sınır Tanımayan Doktorlar’ın kurucularından ünlü Fransız cerrah Beres, İstanbul’da polisin cep telefonunu çaldı. Mahkemede özür dileyen Beres, 10 ay hapse çarptırıldı.

Rezalet! Çocuk bayramında taciz

1 day ago İstanbul Kartal’daki bir ilkokulda 23 Nisan kutlamaları sırasında okula giren 30’lu yaşlardaki bir kişinin, 8 yaşındaki öğrenciye tacizde bulunduğu öne sürüldü.

AVM'de şok soygun!

2 days ago İstanbul Ümraniye’de bir AVM içindeki kuyumcu dükkanı silahlı kişilerce soyuldu. Alışveriş merkezindeki güvenlik görevlilerini silah tehdidiyle etkisiz hale getiren soyguncular yüklü miktarda altını alarak kaçtı.

1 Mayıs için flaş karar

3 days ago Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK), Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK) ve bazı sivil toplum kuruluşları da 1 Mayıs'ın Bakırköy'de kutlanması konusunda anlaştı.

İstanbul'a 20 dakikalık yağmur yetti

5 days ago İstanbul'da akşam saatlerinde başlayan sağanak yağmur, birçok noktada trafiği içinden çıkılmaz hale getirirken, çok sayıda evi de su bastı.

Böylesi görülmedi! 5 çocukla kaçacaktı

5 days ago Firari mahkum, İstanbul’da kendi kızı da dahil 5 çocuğu alarak kayıplara karıştı. Bodrum’da bir pansiyonda yakalanan mahkumun çocuklarla birlikte yurtdışına kaçma planı yaptığı öğrenildi.

Şehit onbaşıyı binlerce kişi uğurladı

6 days ago Tunceli'de şehit düşen jandarma onbaşı Volkan Karatepe'nin cenazesi helallik alınması için Esenler'deki baba ocağına getirildi. Binlerce mahalle sakini şehidi dualarla karşıladı.

'Dur' ihtarına uymadı böyle yakalandı!

1 week ago Düzce'de, polisin ’Dur’ ihtarına uymayan otomobilin sürücüsü, kovalamaca sırasında aracı terk edip yanındaki arkadaşıyla kaçtı. Sürücü bir evin bahçesinde saklanırken bulundu, arkadaşı aranıyor.