Bursahakimiyet

Demire asılı ceset bulundu

1 week ago İstanbul Beyoğlu'nda bu sabah köpeğini gezdirmeye çıkan bir vatandaş korkunç bir manzarayla karşılaştı. Cihangir’de iple demir çubuğa asılmış bir erkek cesedi bulundu.

Kimi buldularsa dolandırmışlar... 45 gözaltı

1 week ago İstanbul'da kurdukları call center ofisinden Türkiye genelinde binlerce kişiyi kredi kartı borçları yapılandırması ve dosya masraflarını geri alınması vaadiyle dolandıran 45 kişilik suç örgütü İstanbul Siber Polisi tarafından çökertildi. 6...

PKK'lı çiftin aşkı AVM'de kanlı bitti

1 week ago PKK'ya üyelikten sabıkaları olduğu belirlenen Maşallah A. ile Sultan K.'nın AVM kafeteryasındaki tartışmasında Aktaş, kafedeki müşterilerin önünde sevgilisini öldürdü.

18 yıllık şiddet 23 kurşunla son buldu

1 week ago Evliliği boyunca kocası Ayhan Şahin’in işkencelerine maruz kaldığı öne sürülen Emine Canan Şahin, 23 kurşunla öldürüldü. İşte kocası tarafından öldürülen ve kadın cinayetleri arasına adı yazılan Canan’ın hikâyesi...

Bursa'da market fareleri böyle yakalandı

1 week ago İstanbul’dan Bursa’ya son model spor otomobille gelip 5 ayrı marketten hırsızlık yapan 3 kişi güvenlik kameralarına yakalanınca yakayı ele verdi.

Marmara'da korkutan deprem

1 week ago İstanbul'da Marmara Denizi açıklarında 4,2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Saat 17:45'te yaşanan depremin büyüklüğünü Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı (AFAD) ise 4 olarak duyurdu. Saat 18:36'da aynı...

Tokatçı polisler açığa alındı

2 weeks ago İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Beyoğlu'nda üniversiteli öğrenciye tokat atan ve darp eden polislerin açığa alındığını açıkladı.

Tribün lideri dehşet saçtı

2 weeks ago Saldırgan, 4 aydır ayrı yaşadığı 25 yaşındaki eşini bacağından yaraladı, polis tarafından yakalandı

Çöpten bebek çıktı

2 weeks ago Çekmeköy'de çöp konteyneri içerisinde terk edilmiş halde bulunan ve kaldırıldığı Beykoz Devlet Hastanesi'nde tedavisi süren bebeğin sağlık durumu iyiye gidiyor.

Ünlü popçu Berkay'a silahlı saldırı

3 weeks ago Ünlü pop sanatçısı Berkay sahne aldığı gece kulübünden evine dönerken silahlı saldırıya uğradı. Olayda şans eseri Berkay yaralanmazken içinde bulunduğu araca çok sayıda kurşun isabet etti.

500 polisle uyuşturucu operasyonu

3 weeks ago İstanbul polisi Kuştepe'ye şafak operasyonu düzenledi. 500 polisin katıldığı operasyonda 25 kişi gözaltına alındı. Polis depo gibi bir yerin kapısını kırıp içeri girdi.