Sinema Bileti Al
Bursa Hakimiyet

Taksim'de CHP mitingi öncesi bomba ihbarı!

3 days ago Cumhuriyet Halk Partisi'nin bugün saat 18.00'de Taksim Meydanı'nda düzenleyeceği "Barış ve Demokrasi Mitingi" öncesi alanı boşaltan polis ekipleri, alanda bomba araması yaptı.

İstanbul'da 2 bin 70 kişi tutuklandı

3 days ago 15 Temmuz darbe girişimi sonrası başlatılan soruşturma kapsamında aralarında askerler, polisler, yargı mensupları ve 2 sivilin de bulunduğu 2070 kişi tutuklandı.

Başbakan Yıldırım F 16'dan kaçmak için tünele girmiş

4 days ago Başbakan Binali Yıldırım, darbe girişiminin yaşandığı gece, İstanbul’dan Ankara’ya ulaşmak için soluk soluğa bir macera yaşadı. Arkasından ateş açıldı, F-16’lar tedirgin etti. İşte Yıldırım'ın o dehşet dolu yolculuğu...

Fuat Avni operasyonuna 3 gözaltı daha...

4 days ago "Fuat Avni" olarak bilinen paralel yapı mensubunun gerçek kimliğinin deşifresine yönelik aralarında Bursa'nın da bulunduğu 10 ilde gerçekleştirilen operasyonda gözaltına alınan 31 şüpheli, adliyeye sevk edildi.

Darbeciler düğünü böyle basmış!

4 days ago İstanbul'da düğünde darbeciler tarafından rehin alınan generallerin yere yatırılıp ters kelepçe takıldığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Tramvay durağında cinayet

4 days ago İstanbul Topkapı’da tramvay durağı yakınında çimlerde oturan bir kişi silahlı saldırıya uğrayarak hayatını kaybetti. Çevredeki vatandaşların ve güvenlik görevlilerinin kovaladığı saldırgan silahını atarak teslim oldu.

Bahçelievler'de faciadan dönüldü

6 days ago İstanbul Bahçelievler'de bir inşaatta meydana gelen toprak kayması nedeniyle çevrede bulunan bir apartman güvenlik gerekçesiyle tahliye edildi.

Üniversitede silahlı şahıs paniği!

6 days ago İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü Nazım Ekren'in polis koruması, onu gözaltına almak üzere üniversite binasına gelen polislere ateş açtı, gözaltı işlemi yapan polisler de ateşle karşılık verdi.

Darbeciler bir tek oraya sızamadı

6 days ago Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu’nun 15 Temmuz darbe girişimi sırasında krizi İstanbul’dan yönettiği ve tüm gemileri 16 Temmuz sabahı itibarıyla bağlı bulunduğu üslere döndürdüğü öğrenildi...