Bursa Hakimiyet

Kokoreççide silahlı kavga: 2 ölü

1 day ago İstanbul Büyükçekmece'de bir kokoreççinin sahipleriyle müşteriler arasında çıkan silahlı kavgada 2 müşteri hayatını kaybetti. Kokoreççinin sahibi ve kardeş oldukları öğrenilen 2 şüpheli kayıplara karıştı.

Esenler Otogarı için flaş karar

1 day ago İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin, Esenler'deki Büyük İstanbul Otogarı'nı işleten şirketle olan sözleşmeyi, "amacına uygun kullanım yapılmadığı" gerekçesiyle feshettiği ve işletmeye “Otogarı 15 gün içinde tahliye et” yazısı gönderdiği öğrenildi.

Darbe için özellikle onlar seçilmiş!

2 days ago 15 Temmuz darbe girişimi gecesinde Yalova’daki kamplarından, “Tatbikat yapacağız” diyerek İstanbul’a götürülen Hava Harp Okulu öğrencilerinin aileleri, yaz kamplarında, atış eğitimi için silahlanan öğrencilerin özellikle seçildiğini belirten aileler, çocuklarının kandırıldığını,...

Kritik zirve sona erdi

3 days ago Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yoğun güvenlik önlemleri altında yapılan kritik güvenlik zirvesi 3.5 saat sürdü.

THY uçağında sahipsiz telefon paniği!

4 days ago THY’nin İstanbul’dan Londra’ya giden uçağında kalkışından sonra sahipsiz bir telefon bulundu. Telefon uçakta paniğe neden olurken, uçak, Bulgaristan üzerinden Atatürk Havalimanı‘na geri dönmek zorunda kaldı.

Lüks cipte saldırıya uğrayan iş adamı mafya babası çıktı

5 days ago Azerbaycan basını, İstanbul'da lüks cipinde infaz edilen kişinin Rövşen Lenkeranski (Aliyev) olduğunu iddia etti. Aliyev, Rusya'nın önemli kabadayılarından Ermeni asıllı Ded Hasan'ın ölüm emrini veren kişi olarak biliniyor. Aliyev aynı...

Denize düşen çocuk hayatını kaybetti

6 days ago İstanbul Kartal’da sabah saatlerinde tekneye binerken denize düşen çocuk boğularak hayatını kaybetti. Çocuğun cansız bedeni deniz polisi dalgıçları tarafından sudan çıkarıldı.

BUDO'ya İstanbul'da yeni iskele

6 days ago İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak meydan düzenleme projesi kapsamında Kabataş İskelesi deniz trafiğe kapatılırken, halen Kabataş’ı kullanan BUDO gemileri, Sirkeci’de tahsis edilen yeni iskeledeki tadilat çalışmalarının tamamlanmasının ardından burayı kullanacak.

Ünlü iş adamlarına FETÖ operasyonu

5 days ago 15 Temmuz Darbe girişiminin ardından FETÖ hakkında yürütülen soruşturma iş dünyasına da sıçradı. 187 şüpheli hakkında gözaltı kararı çıkarıldı.

Kanlı terör örgütünün Bursa sorumlusu yakalandı

6 days ago İstanbul İstihbarat Şube Müdürlüğü ve Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü (TEM) ekipleri yaptıkları bir takip kapsamında, terör örgütü DHKP-C'nin bölge ve il sorumlularının Sancaktepe'de bir eve gelerek toplandığını tespit ederek eve...

İstanbul'da sıcak saatler! Polise ateş açıp...

1 week ago İstanbul Gaziosmanpaşa'da polisin "dur" ihtarına uymayarak otomobille kaçan ve kovalamaca sırasında bir polis memurunu tabancayla ateş ederek yaralanan 3 kişi, daha sonra sığındıkları eve düzenlenen operasyonda yakalandı.

FETÖ beni, ben kızımı öldürdüm

1 week ago İstanbul’da 13 yıl önce doktor kızını vuran ve cinayetten hemen sonra intihar etmek üzereyken “Gülen örgütüne katıldığı için öldürdüm” diye bağıran Ali Rıza Çağlar yaşadıklarını Vatan’a anlattı.