13 Kasım günlük burç yorumları
Günlük burç yorumları ile 13 Kasım'da sizleri nelerin beklediğini öğrenebilirsiniz. Burç yorumları ile bugüne dair tavsiyeler alabilir, aşktan işe kısa bir değerlendirme okuyabilirsiniz
YAŞAM , 13 Kasım 2017 Pazartesi, 13:06
13 Kasım günlük burç yorumları

Koç Burcu (21 Mart - 20 Nisan)

Bugün enerjiniz oldukça yüksek. Sendromsuz bir hafta başlangıcı verimliliğinize olumlu etki yapacaktır. Bu enerji insan ilişkilerinde de fark yaratacaktır.

Boğa Burcu (21 Nisan - 20 Mayıs)

Şansınız yeniden açılıyor. Uzun süredir ters giden işleriniz artık yoluna girerek. Ancak aşk hayatınızda dikkatli olmaya devam etmeniz gerekiyor. Etrafınızdaki insanlarla diyaloglarınızda ise kırıcı olmamaya özen gösterin.

İkizler Burcu (21 Mayıs - 20 Haziran)

Bu hafta sağlığınıza biraz daha özen göstermelisiniz. Ufak tefek sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Diğer yandan yanınıza aldığınız insanlar konusunda daha seçici davranmaya başlayabilirsiniz.

Yengeç Burcu (21 Haziran - 22 Temmuz)

Uzun zamandır ilgilenmeniz gereken konularda geç kalmanız başınızı ağrıtabilir. İstediğiniz şeylerin gerçekleşmesi için daha özenli davranmanız gerekiyor. Bu sıralar sadece kendiniz için değil, ilişkilerinizde de özensiz olmanız etrafınızdakileri rahatsız edebilir.

Aslan Burcu (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Sakın olun, her zaman lider olamazsınız. İstediğiniz şeylerin gerçekleşmesi için henüz zaman var. Ancak bu bekleyiş usanmanıza neden olabilir. Hata yapmamaya, sabırlı olmaya dikkat edin. İlerle istediğiniz şeyler kendinden olmaya başlayacak.

Başak Burcu (24 Ağustos - 23 Eylül)

Haftaya düşük motivasyonla başlasanız da şans sizin yanınızda olacak. Haftaya en iyi başlangıcı Başak'lar yapacak gibi görünüyor. Elinize geçecek fırsatları iyi kullanarak dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Doğru yoldasınız ancak istediğinizi daha fazla gösterin.

Terazi Burcu (24 Eylül - 23 Ekim)

Kararlı duruşunuz insanların dikkatini çekebilir ancak herkes bu durumdan mutlu olmayacaktır. Etrafınızda bulunan insanlar sizden pozitif enerji alıyor fakat siz kendinizi de daha fazla motive edebilecek güçtesiniz. Unutmayın kendinizi en iyi siz tanıyorsunuz.

Akrep Burcu (24 Ekim - 22 Kasım)

Maddi konularda bu haftanın ilk günü sizin için önemli. Genel olarak olumlu bir gün olsa da, maddi konuların aklınızı çok fazla meşgul etmesine izin vermeyin. Eğer beklediğiniz haberi alırsanız, işler her zamankinden daha iyi olacak.

Yay Burcu (23 Kasım - 21 Aralık)

Gerginliğinizi artık kontrol altına almanız gerekiyor. Aksi takdirde istemediğiniz durumlar yaşanabilir. Hata yapmaya meyilli olduğunuz bir gün olacak. Her adımınızı düşünerek atmanız yararınıza olacaktır.

Oğlak Burcu (22 Aralık - 20 Ocak)

Sanki yeniden doğmuş gibisiniz. Bu enerjiyi tüm haftaya yayabilirseniz, bu yılın en verimli dönemlerinden birini geçirebilirsiniz. Enerjiniz her anlamda size olumlu etki edecek. Rahat olun ve günün tadını çıkarın.

Kova Burcu (21 Ocak - 18 Şubat)

Bu hafta öfke kontrolünde problemler yaşayabilirsiniz. Hatta iş hayatınızı ciddi anlamda etkileyebilir. Sosyal ortamlarda tavırlarınıza dikkat edin. Kendinize aşırı güveniniz size zarar verebilir.

Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart)

Duygusal bir gün sizi bekliyor. Duygusal anlamda anında yükselebileceğiniz gibi düşebilirsiniz de. Bu nedenle insanların size söyleyeceği şeylerin üzerinde çok fazla durmayın. Duygularınızı kontrol etmeniz gerekcek, buna hazır olun.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR