17 yaşındaki Cansel'i eski sevgilisi öldürmüş!
Manisa'nın Demirci ilçesinde kaybolduktan 3 gün sonra ormanlık arazide cesedi bulunan Cansel B'nin mezarı başında tarım ilacı içerek intihar girişiminde bulunan ve suçunu itiraf eden eski erkek arkadaşı F.Y'ye, olay yerinde keşif yaptırıldı.
GÜNDEM , 28 Haziran 2016 Salı, 20:27
17 yaşındaki Cansel'i eski sevgilisi öldürmüş!
Demirci İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğünden oluşan özel bir ekiple zanlı F.Y, geniş güvenlik önlemleri altında çelik yelek giydirilerek olayın yaşandığı Hüdük Mahallesi'ne getirildi. Kocadere mevkisindeki olay yerinde zanlı, cinayeti nasıl işlediğini cumhuriyet savcısına anlattı. 

F.Y.'nin, Hüdük Mahallesi girişinde bulunan köprüde Cansel B. ile buluştuğunu, burada kendisini bıçakla öldürdüğünü söylediği öğrenildi. Zanlının işlemlerinin ardındanbugün akşam saatlerinde mahkemeye sevk edileceği kaydedildi. 

\"\"

BABA VE AĞABEY SERBEST BIRAKILDI

Cansel B'nin öldürülmesiyle ilgili verdikleri çelişkili ifadeler nedeniyle tutuklanan babası M.B. ve ağabeyi A.B. ise F.Y'nin suçunu itiraf etmesi üzerine mahkemece adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. 

\"\"

OLAY 

Demirci ilçesinde 3 gündür kayıp olan Cansel B'nin cansız bedeni, 17 Haziran'da ormanlık alanda bulunmuş, ceset üzerinde yapılan incelemede genç kızın bıçaklanarak öldürüldüğü belirlenmişti. 

Demirci Cumhuriyet Savcılığının yürüttüğü soruşturma kapsamında maktulün babası M.B. ve ağabeyi A.B. tutuklanmıştı. 

F.Y, Cansel B'nin mezarı başında tarım ilacı içerek intihar girişiminde bulunmuş, kaldırıldığı Salihli Devlet Hastanesinden Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesine sevk edilmiş, tedavisinin ardından ifadesi alınmak üzere dün Demirci İlçe Jandarma Komutanlığına götürülmüştü. Zanlının ifadesinde Cansel B'yi bıçaklayarak öldürdüğünü itiraf ettiği öğrenilmişti. 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR