30 milyon değerindeki yatı görmek için akın ettiler!
Türkiye'nin tatil cenneti Bodrum'da milyarder İş adamı Antony Marden'e ait 30 milyon değerindeki yatı görmek isteyenler, sahile ve teknelerle denize akın etti.
GÜNDEM , 20 Temmuz 2018 Cuma, 14:44
30 milyon değerindeki yatı görmek için akın ettiler!

Milyarder İş adamı Antony Marden, üst düzey teknolojiyle donatılmış "Denizlerin Ferrarisi" olarak adlandırılan uzay gemisi biçimindeki süper lüks 'Adastra' adlı yatıyla, Bodrum'a demir attı.

CENNET KOYLARI GEZDİLER

Milyarder İş adamı Antony Marden ve eşi, Bodrum Kalesi'nin 1 mil açığına demirleyen yattan, korumaları ve arkadaşlarıyla zodyak bota binerek ayrıldı. Antony Marden ve beraberindekiler, bölgedeki cennet koyları gezdi.

Uzaktan iPAD ile kumanda edilebilen, saatteki hızı 60 mile kadar ulaşan, 2 yatak odası, sinema salonu, çift kokpit, kütüphane ve güneşlenme terası ile jakuzi bulunan ve 6 kişilik mürettebatın idare ettiği yat ise ilçede günün konusu oldu.

GÖRMEK İSTEYENLER SAHİLE AKIN ETTİ

30 milyon değerindeki yatı görmek isteyenler, sahile ve teknelerle denize akın etti. Uzaydan gelmiş görünümü veren yat, vatandaşlar tarafından da fotoğraflanıp görüntülendi. Anthony Marden ve eşinin, Bodrum koylarında 3 gün kaldıktan sonra tatillerini Rodos Adası'nda sürdüreceği öğrenildi.

84 BİN DOLARLIK GIDA TAKVİYESİ

Anthony Marden, eşi ve arkadaşları, zodyak bot ile Bodrum koylarını gezerken, yata Bodrum Gıda Çarşısı'ndan 84 bin dolarlık gıda takviyesi yapıldığı öğrenildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR