35'inci yaşını böyle kutladı
Bodrum İlçesi’nin önde gelen mekanlarından Halikarnas Disko’nun 35’inci yıldönümü nedeniyle düzenlenen dans gösterileri ve lazer şovları, tatilci ve turistler tarafından beğenildi.
MAGAZİN , 07 Haziran 2014 Cumartesi, 16:26
35'inci yaşını böyle kutladı

Halikarnas Disko’da eğlence dün saat 21.00’de başladı, bugün saat 05.00’e kadar hız kesmeden sürdü. Yaklaşık 4 bin tatilci ve turist, dansçılarla birlikte coştu. Lazer şovları, tatilcileri etkiledi. İngiliz profesyonel dansçılardan oluşan ’7 Wonders of Halikarnas’ gurubunun Hawai, Anatolian, African, Brasil, Miami ve dünya müzikallerinden sergilediği dans ve müzikal eğlenceler, hayran bıraktı. Saat 02.00’den sonra mekanda ünlü DJ Ozan Doğulu, canlı performans sergiledi. Halikarnas Disko’nun Müdürü Kıvanç Enünlü, şunları söyledi:

"Avrupa’nın en büyük açık hava kulüplerinden Halikarnas The Club içinde, ’underground kulüp deneyimi’ ve ’after party’ için tasarlanan Dragon, olası en mükemmel ses kalitesi ve ses yalıtımını sağlayan ’Funktion One’ ses sistemiyle donatıldı. İyi müzik ve kaliteli ses tasarımının insanların bakış açısını zenginleştirip, derinleştirerek pozitif etki yarattığına inanıyoruz. Dünya standartlarının üzerinde eğlence hizmeti veren Halikarnas’da her yıl on binlerce kişiyi ağırlarken, bu yıl yine dünyanın en ünlü DJ, dans gurupları ve sanatçılarını burada ağırlayıp konserler verdireceğiz. 35 yıldır kaliteden ödün vermeyen Halikarnas Bodrum ile dünya markası olmayı sürdürecek."
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR