7 sayfaya tek tek borçlarını yazıp canına kıydı!
Antalya'da, başına dayadığı av tüfeğini ateşleyerek, yaşamına son veren Halil D. (36), yakınlarına bıraktığı 7 sayfalık mektupta tek tek belirttiği borçlarının ödenmesini istedi.
GÜNDEM , 19 Haziran 2018 Salı, 16:49
7 sayfaya tek tek borçlarını yazıp canına kıydı!

Olay, saat 13.00 sıralarında, Antalya Döşemealtı ilçesi Yeniköy Mahallesi Atatürk Caddesi 83 Sokak'ta bulunan motosiklet tamircisinde meydana geldi. Motosiklet tamiri yapan Halil D.', iddiaya göre, çevreye borçları yüzünden bunalıma girdi.

En son, dün saat 20.00 sıralarında, kız kardeşiyle görüşen Halil D.'den bir daha haber alınamadı. Merak edip, iş yerine gelen yakınları, Halil D.'nin cansız bedeniyle karşılaştı. Yapılan incelemede Halil Durmaz'ın, başına dayadığı av tüfeğini ateşleyip, yaşamına son verdiği belirlendi.

Halil D.'nin, intihar etmeden önce kime, ne kadar borcu varsa yazıp, 7 sayfalık mektup bıraktığı ortaya çıktı. Halil D.'nin, mektubunda, yakınlarından borçlarını ödemesini ve kendisini affetmesini istediğı belirtildi. Halil D.'nin cansız bedeni, incelemenin ardından otopsi için Adli Tıp Kurumu'nun morguna götürüldü.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR