90'lık Necati Dede, muhabirin "satışlar nasıl?" sorusuna verdiği cevapla kırdı geçirdi...
Muğla'da kulakları iyi duymayan 90 yaşındaki dedenin, muhabirin sorduğu "Satışların nasıl?" sorusuna "Evlencem daha yahu. Bulsam evlencem, anlayabildin mi?" şeklinde yanıt vermesi güldürdü.
YAŞAM , 12 Mayıs 2019 Pazar, 12:09
90'lık Necati Dede, muhabirin "satışlar nasıl?" sorusuna verdiği cevapla kırdı geçirdi...

Muğla'da sempatik hareketleriyle dikkat çeken ve evlenmek isteyen 90 yaşındaki Necati Tezcan, bu arzusunu dile getirdiği üslubuyla, gülümsetti.

90'LIK DEDE ÇALIŞKANLIĞIYLA GÖZ DOLDURUYOR

Menteşe ilçesinde yaşayan işçi emeklisi, 2 çocuk babası Necati Tezcan, bahçeli müstakil evinde beslediği tavşan, tavuk ve horozları el arabasına koyarak, halk pazarında satıyor. Sempatik tavırlarıyla çok sevilen Tezcan, yaşama azmi ve çalışkanlığıyla da göz dolduruyor.

"100 YAŞINA KADAR YAŞAMAK İÇİN DUA EDİYORUM"

Eşini yıllar önce yitirdiğini, çalışmadan duramadığını anlatan Necati Tezcan, "Ölünceye kadar çalışacaksın. 100 yaşına kadar yaşamak için Allah'a dua ediyorum" dedi.

"EVLENCEM DAHA YAHU"

Evlenmek istediğini de söyleyen Necati dedenin, kulaklarının pek de iyi duymamasının da etkisiyle, DHA muhabirinin "Satışların nasıl?" sorusuna kendi üslubuyla, "Evlencem daha yahu. Bulsam evlencem, anlayabildin mi?" diye yanıt vermesi güldürdü.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR