A Milli Erkek Basketbol Takımı, 29. Uluslararası Akropolis Turnuvası'nda
A Milli Erkek Basketbol Takımı, 29. Uluslararası Akropolis Turnuvası'nda
Çin'in ev sahipliğinde 31 Ağustos-15 Eylül tarihlerinde düzenlenecek 2019 FIBA Dünya Kupası öncesi hazırlıklarına devam eden A Milli Erkek Basketbol Takımı, 29. Uluslararası Akropolis Turnuvası'na katılmak için yarın Yunanistan'a gidecek.
Haber Giriş Tarihi: 14.08.2019 17:02
Haber Güncellenme Tarihi: 14.08.2019 17:02
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.bursahakimiyet.com.tr
Öğle saatlerinde İstanbul Havalimanı'ndan Yunanistan'ın başkenti Atina'ya hareket edecek milliler, organizasyonda ev sahibi Yunanistan'ın yanı sıra, İtalya ve Sırbistan ile karşılaşacak.
OAKA Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek turnuvada ay-yıldızlı ekibin maç programı şöyle:
16 Ağustos Cuma:
18.00 Sırbistan-Türkiye
17 Ağustos Cumartesi:
20.30 Yunanistan-Türkiye
18 Ağustos Pazar:
18.00 Türkiye-İtalya
- Kadro
Ay-yıldızlılar, Yunanistan'daki turnuvada şu isimlerle mücadele edecek:
Buğrahan Tuncer, Berk Uğurlu, Berkan Durmaz, Cedi Osman, Doğuş Balbay, Ege Arar, Ersan İlyasova, Furkan Korkmaz, Metecan Birsen, Melih Mahmutoğlu, Scott Jordan Wilbekin, Semih Erden, Sertaç Şanlı, Yiğit Arslan.
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Kişisel verileriniz, KVKK ve GDPR
kapsamında toplanıp işlenir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.
A Milli Erkek Basketbol Takımı, 29. Uluslararası Akropolis Turnuvası'nda
Çin'in ev sahipliğinde 31 Ağustos-15 Eylül tarihlerinde düzenlenecek 2019 FIBA Dünya Kupası öncesi hazırlıklarına devam eden A Milli Erkek Basketbol Takımı, 29. Uluslararası Akropolis Turnuvası'na katılmak için yarın Yunanistan'a gidecek.
Öğle saatlerinde İstanbul Havalimanı'ndan Yunanistan'ın başkenti Atina'ya hareket edecek milliler, organizasyonda ev sahibi Yunanistan'ın yanı sıra, İtalya ve Sırbistan ile karşılaşacak.
OAKA Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek turnuvada ay-yıldızlı ekibin maç programı şöyle:
16 Ağustos Cuma:
18.00 Sırbistan-Türkiye
17 Ağustos Cumartesi:
20.30 Yunanistan-Türkiye
18 Ağustos Pazar:
18.00 Türkiye-İtalya
- Kadro
Ay-yıldızlılar, Yunanistan'daki turnuvada şu isimlerle mücadele edecek:
Buğrahan Tuncer, Berk Uğurlu, Berkan Durmaz, Cedi Osman, Doğuş Balbay, Ege Arar, Ersan İlyasova, Furkan Korkmaz, Metecan Birsen, Melih Mahmutoğlu, Scott Jordan Wilbekin, Semih Erden, Sertaç Şanlı, Yiğit Arslan.
GÜNÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERİ
BAKMADAN GEÇME...
POPÜLER VİDEOLAR