Abdullah Avcı Beşiktaş'ta!
Başakşehir Futbol Kulübü, Abdullah Avcı ile yolların ayrıldığını açıkladı. Yapılan açıklamada Avcı'nın isteği doğrultusunda yol ayrımına gidildiği vurgulandı. Avcı, Beşiktaş ile 3 yıllık anlaşma sağladı.
SPOR , 30 Mayıs 2019 Perşembe, 15:19
Abdullah Avcı Beşiktaş'ta!

Medipol Başakşehir, kulübü ile vedalaşan ve yardımcıları ile birlikte tesislerden ayrılan Abdullah Avcı'nın Beşiktaş'a resmi imzası bekleniyor...

Medipol Başakşehir Kulübü, teknik direktör Abdullah Avcı için veda mesajı yayınladı. Turuncu-Lacivertli ekip, Beşiktaş'la anlaşan Avcı için resmi internet sitesinden bir veda mesajı yayınladı.

3 yıllığına Beşiktaş'ta

Beşiktaş, teknik direktör Abdullah Avcı ile 3 yıllık anlaşma sağladı. Şenol Güneş'in takımdan ayrılmasıyla birlikte yeni teknik direktör için çalışmalarını hızlandıran siyah beyazlılar yapılan görüşmeler sonucu tecrübeli teknik adamla kesin anlaşma sağladı.

İşte o duyuru:

"İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü kurulduğu günden bu yana takımımızın teknik direktörlüğünü yapan, başkanımız Sayın Göksel Gümüşdağ'ın 13 yıllık yol arkadaşı ve değerli dostu Abdullah Avcı ile yaptığımız görüşmeler neticesinde, kendisinin isteği doğrultusunda karşılıklı olarak anlaşarak yollarımız ayrılmıştır."

"Futbolun bilimsel yanına önem veren, karakteri ve duruşuyla Türk futbolu için örnek bir profil olan Abdullah Avcı ile uzun yıllardır süren birlikteliğimiz, bugün itibarıyla sona ermiş bulunmaktadır."

"Kulübümüzün gelişme ve büyüme sürecinde verdiği tüm emekler için Abdullah Avcı'ya teşekkür ediyor, kariyerinin geri kalan bölümünde başarılar diliyoruz."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR