Acun Ilıcalı'dan bomba! Yeni yarışma geliyor
En çok izlenen yarışma programlarının yapımcısı Acun'dan yepyeni bir yarışma geliyor.
MAGAZİN , 21 Haziran 2014 Cumartesi, 17:29
Acun Ilıcalı'dan bomba! Yeni yarışma geliyor

Bu zamana kadar Devler Ligi', 'Survivor', 'Yok Böyle Dans', 'Fear Feactor', 'Yetenek Sizsiniz Türkiye', 'Var Mısın Yok Musun' ve 'O Ses Türkiye' gibi Türk televizyonlarının en çok izlenen yarışma programlarının yapımcısı, jürisi ve sunucusu olan Acun Ilıcalı 'dan bir yarışma sürprizi daha geliyor.

Acun Ilıcalı, yeni sezona ekrana 'Dilimin Ucunda' yarışmasını taşıyacak. Birçok başarılı yarışma programına imzasını atan Acun Ilıcalı geçen kasım ayında tv8'i satın alarak medya patronluğuna adım atmıştı. Televizyon dünyasında 'Dahi çocuk' olarak nitelendirilen Acun Ilıcalı, yeni yayın döneminde tv8'in en iyi kanallar arasındaki yerini alacağını açıklamıştı.

tv8'in yeni yayın dönemindeki çalışmalarını büyük bir titizlikle devam ettiren Ilıcalı, 'Dilimin Ucunda' isimli yarışmayı Türk halkının beğenisine sunacak. On yıl önce Türk pop müziğinin sevilen ismi Serdar Ortaç'ın sunuculuğunu yaptığı ve o dönemde birçok törende 'En İyi Yarışma' programı ödülünü alan 'Hep Beraber'in bir benzeri olan 'Dilimin Ucunda' yarışmasının ilk etabında 'O Ses Türkiye' yarışmasının son finalistleri yarışmacı olarak yer alacak. Programın moderatörlüğünü ise Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden Murat Dalkılıç yapacak. Acun Medya ekibinin 'Dilimin Ucunda' yarışması için önümüzdeki birkaç hafta içinde deneme çekimlerine başlayacağı öğrenildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR