Adada satanist ayin! Genç çift kendilerini...
Yunanistan'da genç bir çift, kiraladıkları odada satanist ayin düzenleyerek kendi canlarına kıydı. Çiftin cesetleri kanlar içinde, korkunç bir halde bulundu.
DÜNYA , 05 Ocak 2018 Cuma, 11:16
Adada satanist ayin! Genç çift kendilerini...

Yunanistan'ın Kefalonia adasında korkunç bir olay yaşandı. 23 yaşındaki Lilia Botusheva ve 30 yaşındaki Alman erkek arkadaşı bir satanist ritüel ile kendilerini kurban etti. Kanlar içinde bulunan ikilinin Kurt Ayı adı verilen ve Ay'ın normalden çok daha parlak ve büyük göründüğü gece, satanist bir ayin ile kendilerini öldürüldükleri anlaşıldı.

ÖLÜMCÜL BIÇAK YARALARI VARDI

Çiftin cesetleri 2 Ocak günü korkunç bir halde bulundu. Airbnb ile kiraladıkları oda, kan ile kaplanmıştı ve içeride çok sayıda mum ile bıçak bulundu. Her ikisinin de ölümcül bıçak yaraları aldıkları anlaşıldı.

ÖNCE KADIN, SONRA ERKEK KENDİNİ ÖLDÜRDÜ

Polis raporuna göre önce Lilia kendini bıçaklayarak hayatına son verdi, daha sonra ise erkek arkadaşı kendini kalbinden bıçkalayarak hayatını kaybetti.

SATANİST BİR GRUBA DAHİL OLDUĞUNDAN ENDİŞE EDİLİYORDU

Genç kadının geçtiğimiz Temmuz ayında ailesi tarafından kayıp olduğu bildirilmişti. Lilia'nın ailesi ve arkadaşları onu bulma umuduyla aylardır mesajlar yayınlıyorlardı. Ailesi, kadının satanist bir gruba dahil olduğu ile ilgili korkuları olduğundan bahsetmişti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR