Adamlar'dan Acun Ilıcalı'ya Dominik mesajı
Türk rock müziğinin kendine has ve eğlenceli grubu Adamlar, plak formatında basılan albümleri 'Rüyalarda Buruşmuşuz'un imza gününde sevenleriyle bir araya geldi.
MAGAZİN , 22 Haziran 2018 Cuma, 18:05
Adamlar'dan Acun Ilıcalı'ya Dominik mesajı

Adamlar grubunun Plak Ve Ben tarafından Abbey Road stüdyolarında basılan plağı 'Rüyalarda Buruşmuşuz'un ilk imza günü dün akşam Moda Kayıkhane'de konser öncesi yapıldı.

7'den 70'e geniş bir hayran kitlesine sahip olan Adamlar'ın, hayranları ellerinde plaklarla kuyruğa girdi. Müzikseverlerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte Adamlar, hayranlarının hem plağını imzaladı hem de fotoğraf çektirdi.

Dünyaca ünlü müzik grubu Beatles'ın kayıtlarını yaptığı Abbey Road'dan plaklarının çıkmasının mutluğunu yaşayan Adamlar, hedeflerinde yurtdışına açılmak olduğunu açıkladı.

Almanya'da verdikleri konserlerde büyük bir ilgi gördüklerini belirten Adamlar, "Yurtdışında daha çok konser vererek müziğimizi tanıtmayı amaçlıyoruz. Farklı ülkelerde sahne almak istiyoruz. Dominik'te konser vermek çok isteriz" diyerek, Dominik'te çekilen 'Survivor' yarışmasının yapımcısı Acun Ilıcalı'ya mesaj gönderdi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR