'Adnan Hoca, beni tuvalete götürüp...'
Tutuklanarak cezaevine gönderilen Adnan Oktar ve grubu ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. 20 yaşında olan, örgüt ile 16 yaşında tanışan M.T örgüt üyeleri tarafından Adnan Oktar'a sunulmasını anlatan M.T, "Oktar beni tuvalete götürüp öpmeye başladı" dedi.
GÜNDEM , 20 Temmuz 2018 Cuma, 23:55
'Adnan Hoca, beni tuvalete götürüp...'

Örgüte yönelik operasyonun ardından bir çok mağdur da emniyete giderek yaşadıklarını anlatıyor. Şu an 20 yaşında olan, örgüt ile 16 yaşında tanışan müşteki M.T örgüt üyeleri tarafından Adnan Oktar'a sunulmasını anlattı. M.T, "Oktar beni tuvalete götürüp öpmeye başladı" dedi.

VİDEOLARIMI KAYDETTİ

Emniyete giderek yaşadıklarını anlatan M.T,"Beni örgüte getiren, Ender Daban isimli şahıs, bir çok mürit ile beraber olmamı sağlayarak beni telefonuyla kısa videolar şeklinde kaydetti. Daha sonra beni Adnan Oktar'a götürdü, götürürken külodumu çıkarmamı Adnan Oktar'ın beni muayene ederek cinsel yeterliliğimi ölçeceğini söyledi" dedi.

"NE DİYORSAM ONU YAPACAKSIN"

Yaşadıkları karşısında çok korktuğunu dile getiren M.T, "Adnan Oktar'ın yanına gittiğimde beni elimden tutarak tuvalete götürdü. Bir anda öpmeye başladı. Ağlamaya başladığımda saçımı arka taraftan tutarak artık onun olduğumu isterse bu akşam yüz kişi ile birlikte olabileceğimi, ne diyorsa onu yapmamı istediğini söyledi. Orada 3 kızın lezbiyen ilişkiye girdiğini gözlerimle gördüm. Bu kızların hepsi birbirini sözlü olarak taciz ediyor ve Adnan Oktar buna müsaade ediyordu" ifadelerini kullandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR