Advocaat: Avrupa'da çok iyi iş çıkardık
Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat 1-1 biten Krasnodar maçının ardından açıklamalarda bulundu.
SPOR , 22 Şubat 2017 Çarşamba, 22:46
Advocaat: Avrupa'da çok iyi iş çıkardık

İşte Advocaat'ın açıklamalarından satır başları:

"Çok iyi bir başladık karşılaşmaya. Ama öyle oynarken şansın da yanınızda olması gerekiyor. Bir yandan da hakem penaltımızı vermedi. 2 maçın tamamına bakacak olursak Krasnodar daha iyi olan taraftı. Turu geçmeyi hak ettiler. Golü erken yiyince planlarımız bozuldu. 25 dakika kala riskleri aldık ama tabii ki işimiz zordu. Avrupa'da şu ana kadar oynadığımız maçlara bakarsak çok iyi iş çıkardığımızı söyleyebilirim.

HAKEM PENALTIYI VERMEDİ

Bir yandan da hakemin vermediği bir penaltı söz konusu. Skrtel'e yapılan bir penaltı vardı. Verilse, 1-0 öne geçecektik, bambaşka bir hal alacaktı. Planımızı maçtan önce yapmıştık. Ama golü atmak isteyen bizdik, onlar attılar.

Devreye kadar 1-1'e anca getirdik maçı. Bazı oyuncularımız, yapması gereken katkıyı yapmadı bu akşam. Moussa Sow çok net 2 pozisyon kaçırdı. Bu maçlarda böyle pozisyonlar kolay bulunmaz. Bazı oyuncularımız istenileni veremedi. Bu yüzden onların hak ettiğini söyledim. Çok fazla bahane bulabilirsiniz, ama bence gayet açık. Gözlerinizi açın, ben açıyorum gözlerimi. Krasnodar bizden daha iyiydi. Belki hocaları daha iyi, belki oyuncuları daha iyi... Her halükarda bizden iyilerdi."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR