AK Parti'de 2 numaralı isim belli oldu
Başkan ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, partisinin yeni MYK üyelerini belirledi. AK Parti Genel Başkan Vekilliğine Numan Kurtulmuş getirildi.
GÜNDEM , 18 Ağustos 2018 Cumartesi, 23:53
AK Parti'de 2 numaralı isim belli oldu

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısında belirlenen Merkez Yönetim Kurulu (MYK) üyelerini açıkladı.

50 KİŞİLİK MKYK ÜYELERİ, ERDOĞAN İLE BİR ARAYA GELDİ

Ankara Spor Salonunda yapılan 6. Olağan Büyük Kurultayda belirlenen ve 50 kişiden olan MKYK üyeleri, Başkan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında AK Parti Genel Merkezinde bir araya geldi.

NUMAN KURTULMUŞ AK PARTİ GENEL BAŞKAN VEKİLİ OLDU

Toplantıda MYK üyeleri belirlenirken, Parti Sözcüsü Ömer Çelik, düzenlediği basın toplantısında MYK listesini açıkladı.

Parti Sözcüsü Ömer Çelik'in yaptığı açıklamaya göre, Numan Kurtulmuş Genel Başkan Vekili, Fatih Şahin Genel Sekreter, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığı Hayati Yazıcı, Teşkilat Başkanlığı Erkan Kandemir, Seçim İşleri Başkanlığı Ali İhsan Yavuz, Tanıtım ve Medya Başkanlığı Mahir Ünal, Dış İlişkiler Başkanlığı Cevdet Yılmaz, Sosyal Politikalar Başkanlığı Fatma Betül Sayan Kaya, Yerel Yönetimler Başkanlığı Mehmet Özhaseki, Ekonomi İşleri Başkanlığı Lütfi Elvan, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı Jülide Sarıeroğlu, Mali ve İdari İşler Başkanlığı Vedat Demiröz, Ar-Ge Başkanlığı Hamza Dağ, İnsan Hakları Başkanlığına Leyla Şahin Usta ve Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığına Çiğdem Karaaslan getirildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR