Ali Ay, Galatasaray maçında takımına güveniyor
Bursaspor Başkanı Ali Ay, takımın moralinin yerinde olduğunu, İstanbul’a Galatasaray’ı yenmek için gideceklerini söyledi.
BURSASPOR , 24 Kasım 2016 Perşembe, 05:34
Ali Ay, Galatasaray maçında takımına güveniyor
Bursaspor Başkanı Ali Ay, Galatasaray maçıyla ilgili değerlendirmede bulundu. Zor bir rakibe karşı oynayacaklarını ifade eden Ali Ay, buna rağmen Türk Telekom Arena’da kazanan taraf olmak istediklerini söyledi. Ali Ay, “Bu tip maçlar üç ihtimallidir. Hak edenin kazandığı bir maç olsun ve centilmence geçsin. Biz takımımıza güveniyoruz. İstanbul’a her zamanki gibi kazanmak için gidiyoruz. Takımımızın morali de yerinde. Zor ama kazanacağız” diye konuştu. 

FERNANDAO’YA RET

Hamza Hamzaoğlu’nun Galatasaray maçı öncesi Özlüce Tesisleri’nin kapılarını kapatmasıyla ilgili görüşünü açıklayan Ali Ay, “Hamza Hocamızın kararına saygı duymamız lazım. Futbolcularla yaşayan kendisi. O da oyuncularının maça konsantrasyonlarını sağlamaya çalışıyor” dedi. Fenerbahçeli Fernandao ile ilgili çıkan transfer haberlerine bir kez daha tepki gösteren Ali Ay, “Defalarca söyledik. Biz Fernandao ile ilgilenmiyoruz. Bu böyle bilinsin” ifadelerini kullandı. 
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR