Ali Koç, taburcu edilen taraftarı yalnız bırakmadı
Erzurumspor maçında tribünden düşen ve yaklaşık 1 aydır hastanede yatan Soner Ergen taburcu edildi. Hastanede açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, "Soner sezonu kapatmadı. En yakın zamanda tribünde olacaktır." dedi.
SPOR , 12 Ocak 2019 Cumartesi, 13:04
Ali Koç, taburcu edilen taraftarı yalnız bırakmadı

Süper Ligin 16. haftasında oynanan Fenerbahçe-BB Erzurumspor maçında tribünden düşen Fenerbahçeli taraftar Soner Ergen, hastaneden taburcu edildi. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Fenerbahçe tribünlerinin sevilen ismini taburcu edilirken de yalnız bırakmadı.

"ONUN AZMİNİ TEBRİK ETMEK GEREK"

Daha önce birçok kez hastaneye giderek Soner'in durumuyla ilgili doktorlardan bilgi alan Koç, "Erzurumspor maçından önce Soner Ergen feci bir kaza geçirdi. Maçtan sonra hastaneye geldiğimizde durum vahimdi. Pek umutlu değildik. 26 gün geçtikten sonra Soner'i sağlıklı bir şekilde taburcu edeceğiz. Onun azmini tebrik etmek gerek." dedi.

"TRİBÜN DOSTLUĞUNUN NE KADAR KIYMETLİ OLDUĞUNU GÖRDÜK"

Koç, "Taraftarımıza dikkat etmelerini söylüyorum. Keşke bu tip kazalar yaşanmasa. Tribün dostluğunun, kardeşliğinin ne kadar kıymetli olduğunu gördük. Arkadaşlarını hiç yalnız bırakmadılar. Soner sezonu kapatmadı. En yakın zamanda tribünde olacaktır." diye konuştu.

"HER ŞEYİN YERİ VE ZAMANI VAR"

Koç, transferle ilgili bir soruya "Her şeyin yeri ve zamanı var. Salı akşamı 'Camiaya Sesleniş' programında bunlara yanıt vereceğiz"şeklinde cevap verdi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR