Ali Osman Sönmez'i hasretle anıyoruz!
Kent ekonomisine iz bırakan ve Bursa'ya sayısız eser kazandıran merhum işadamı Ali Osman Sönmez, vefatının 17. yıl dönümünde Sönmez ailesi ve sevenleri tarafından anıldı.
BURSA , 12 Ekim 2018 Cuma, 14:44
Ali Osman Sönmez'i hasretle anıyoruz!

Bursa'da eğitimden sağlığa kadar pek çok alanda kalıcı eserler kazandıran merhum işadamı Ali Osman Sönmez vefatının yıl dönümünde Emirsultan'daki kabri başında anıldı.

SEVGİMİZ SONSUZA KADAR SÜRECEK

Sönmez Holding Yönetim Kurulu Başkanı Celal Sönmez, eşi Ümran Sönmez, Sönmez Holding Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Sönmez ve eşi Gökçe Sönmez, Ali Cem Sönmez, Cemil Sönmez kabrini ziyaret ederek merhum işadamı Ali Osman Sönmez için dualar okudu. Ali Osman Sönmez'i özlemle andıklarını ifade eden Sönmez Holding Yönetim Kurulu Başkanı Celal Sönmez, " Değerli aile büyüğümüzün bir vefat gününde daha ona gelerek dualarımızı ettik. Bursa ve Türk ekonomisi başta olmak üzere yapmış olduğu tüm çalışmalarından dolayı kendisine teşekkürlerimizi sunduk. Allah dualarımızı kabul etsin. Saygımız, sevgimiz sonsuza kadar sürecek" şeklinde konuştu. Sönmez ailesi ardından Emirsultan Mezarlığı'ndaki diğer aile fertlerinin kabirlerini de ziyaret ederek dualar etti.

Merhum işadamı Ali Osman SÖNMEZ

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR