Alkollü sürücü, aracını başkanlık makamının önüne park etti
Antalya'da, alkollü sürücü Yüksel D., kamyonetini Konyaaltı Belediyesi başkanlık makamı kapısı önüne park etti. Yüksel D.'nin sosyal medya hesabından belediye başkanına göndermede bulunduğu paylaşımı ise dikkati çekti.
GÜNDEM , 04 Mayıs 2019 Cumartesi, 00:49
Alkollü sürücü, aracını başkanlık makamının önüne park etti

Olay, saat 23.00 sıralarında Kuşkavağı Mahallesi'nde bulunan Konyaaltı Belediyesi Binası önünde meydana geldi.

Alkollü sürücü Yüksel D., iddiaya göre 07 FKY 52 plakalı kamyonetine binerek KonyaaltıBelediyesi önüne geldi. Binaya araç girişini engelleyen bariyerlerin yanında bulunan yeşillik alandan geçen Yüksel D., kamyonetiyle ilerlemeye başladı. Başkanlık makamı kapısının önüne kadar aracıyla gelen sürücüyü belediyenin güvenlik görevlileri durdurdu. Görevlilerin habervermesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, kamyonetin anahtarını alarak trafik polislerini bekledi.

SOSYAL MEDYADAN BAŞKAN ESEN'E GÖNDERME

Trafik polisleri Yüksel D.'nin 1.58 promil alkollü olduğunu belirledi. Alkollü sürücüye 1002 TL ceza kesilirken ehliyetine 6 ay süreyle el konuldu.

Yüksel D., ifade için polis merkezine götürülürken, "Ben isteyerek durdum. Bir dahaki sefere durmam" dedi. Yüksel D.'nin sosyal medya hesabından ise Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen'e gönderme yaparak 'Hangi kahveye girdik de sandalye bacağı yemedik sen de vur en son Esen başkan' paylaşımı yaptığı görüldü.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR