Altepe'den moral ziyareti
Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa Olimpik Hazırlık Merkezi'nde (BUR-SA TOHM) konaklayan Ay Yıldızlıları ziyaret ederek şampiyona öncesi moral verdi.
BURSA'DA SPOR , 02 Ağustos 2017 Çarşamba, 08:08
Altepe'den moral ziyareti

Finlandiya'da yapılacak Dünya Güreş Şampiyonası öncesinde Bursa'da kamp yapan Grekoromen Güreş Milli Takımı'nı Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ziyaret etti. Bursa Olimpik Hazırlık Merkezi'ndeki (Bursa TOHM) ziyarete Başkan Altepe'nin yanı sıra Türkiye Güreş Federasyonu (TGF) Başkanı Musa Aydın, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Süleyman Şahin, Grekoromen Güreş Milli Antrenörü Mustafa Berber ve TGF İl Temsilcisi Celalettin Güneş ile güreşçiler katıldı. Ziyarette ayrıca yine Bursa TOHM'de kamp yapan Gürcistan Güreş Milli Takımı da hazır bulundu.

2 TAKIMA BAŞARI DİLEDİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, kamp için Bursa'yı tercih eden Türk ve Gürcü milli takımı yetkililerine teşekkür etti. Altepe, "Kulüpler bir araya geldiğinde dostluklar oluşuyor, düşmanlıklar ortadan kalkıyor. Onun için yakınlaşmak lazım. Mümkün mertebe, komşu ve kardeş ülkelerle bu yakınlığımızın artması lazım. İnşallah bu ortam iki ülke için de güzel sonuçlar doğurur. Ayrıca Dünya Güreş Şampiyonası'nda boy gösterecek 2 takım sporcularına da başarılar dilerim" dedi. Ziyarette söz alan GHSİM Müdürü Süleyman Şahin ise yapılan yatırımlar nedeniyle Başkan Altepe'ye teşekkür etti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR