Altuğ'dan Şevval Şahin'e destek!
'Sorgu Sual' sunucular Merve Şahin ve Melis Özcan'a tepki yağıyor. Şevval Şahin'i sorularıyla sıkıştıran sunuculara bir tepki de Pınar Altuğ'dan geldi! Altuğ açıklamasında yaşananları eleştirerek "Şiddet sadece el kaldırmak mı?" diye sordu.
MAGAZİN , 26 Ekim 2020 Pazartesi, 10:58
Altuğ'dan Şevval Şahin'e destek!

Son dönemde verdiği partilerle salgın kurallarını hiçe saydığı için tepki çeken Türkiye 2018 güzeli Şevval Şahin, 'Sorgu Sual' programında zor anlar yaşayarak stüdyoyu terk etmişti. 21 yaşındaki model, 'İstiklal Marşı'nı biliyor musunuz?', 'Atatürk'ün herhangi bir sözünü biliyor musunuz?' ve 'Türkiye'de kaç coğrafi bölge var?' sorularına sinirlenip, yayını bırakmıştı. Yaşanan olaydan sonra Şevval Şahin'e destek yağdı.

Pınar Altuğ programın sunucularını eleştirdi. Merve Şahin ve Melis Özcan'a tepki gösteren Altuğ paylaşımında şunları söyledi:

"Bir kadının başka bir kadını 'kendince' rezil etmeye çalışması ve bununla böbürlenip reyting almaya çalışması üstelik de saygın bir haber kanalında sonra da 'kadına şiddete karşıyız' söylemleri... Şiddet sadece el kaldırmak mı? Soruları bildi bilmedi kısmına gelemiyorum bile."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR