Amca-yeğeni öldüren şüpheli teslim oldu! 3 kişiyi daha...
Denizli'nin Pamukkale ilçesinde Ahmet Alkan (22) ile amcası Süleyman Alkan'ı (52) av tüfeğiyle vurarak öldüren Mehmet Ö., bu sabah güvenlik güçlerine teslim oldu. Olaydan sonra kaçan Mehmet Ö.'nün bazı kişileri telefonla arayıp husumetli olduğu 3 kişiyi daha vuracağını söylediği öğrenildi.
GÜNDEM , 09 Temmuz 2019 Salı, 17:43
Amca-yeğeni öldüren şüpheli teslim oldu! 3 kişiyi daha...

Olay, pazar günü akşam saatlerinde Kocadere Mahallesi'nde meydana geldi. Denizli D Tipi Ceza İnfaz Kurumu'ndan izinli olarak çıkan Mehmet Ö., 5 yıl önce kendini bıçakladığını öne sürdüğü Ahmet Alkan ile mahallede karşılaşınca tartışma çıktı. Alkan'ın amcası Süleyman Alkan'ın da katıldığı tartışma kavgaya dönüştü.

Mehmet Ö. yanında getirdiği av tüfeğiyle ateş ederek Ahmet Alkan ve Süleyman Alkan'ı vurup kaçtı. Çağrılan ambulansla hastaneye kaldırılan amca ve yeğen kurtarılamadı.

Ahmet Alkan ile amcası Süleyman Alkan'ın cenazeleri, dün Pamukkale ilçesi Kocadere Mahallesi'nde toprağa verildi.

ÜÇ KİŞİYİ DAHA VURACAĞINI SÖYLEMİŞ

Olaydan sonra kaçan Mehmet Ö.'nün Kocadere Mahallesi'nde yaşayan bazı kişileri telefonla arayıp husumetli olduğu 3 kişiyi daha vuracağını söylemesi üzerine jandarma ekipleri harekete geçti ve yerleşimde geniş güvenlik önlemi aldı. İki gün boyunca kent merkezinde ve ilçede aranan Mehmet Ö., bu sabah polis merkezine giderek teslim oldu. Gözaltına alınan Mehmet Ö., soruşturmayı yürüten Pamukkale İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerine teslim edildi. Mehmet Ö.'nün jandarma karakolundaki işlemlerinin sürdüğü bildirildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR