Amedspor yöneticilerine dayak! İşte o anlar...
Ankara 19 Mayıs Stadı'nda dün oynanan TFF 2. lig karşılaşması olan Ankaragücü-AmedSportif karşılaşmasının 85. dakikasında protokol tirübününde yaşanan olaylarda Amedsportif yöneticilerine saldırı oldu.
SPOR , 25 Nisan 2016 Pazartesi, 14:47
Amedspor yöneticilerine dayak! İşte o anlar...
2. lig takımı Amed Sportif 85. Dakikada Deniz'in attığı golle Ankaragücü karşısında 2-1 öne geçti. Bu dakikada protokolde oturan, Amedsportif yöneticileri, Asbaşkan, Genel sekreter, Basın sözcüsü, Kulüp avukatı ve misafir bayan taraftara karşı tepkiler oldu. Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner tartışmayı engellemek için araya girdi. Ancak, bazı kişiler Amedsportif yöneticilerine saldırdı ve protokol tirübünü karıştı.TRİBÜNDEN TEKME TOKAT ATTILAR

Amedspotif yöneticileri yumruk ve tekmeler yiyip, merdiven boşluğundan aşağı atıldı. Maçın devam ettiği anlarda yaşanan olaylarda, protokol tribünü çıkış merdivenlerine düşen Amedsportif yöneticisini polis soyunma odasına aldı ve linç edilmekten kurtarıldı. Karokol polislerine ifade veren ve hastahaneden darp raporu alan Amedsportif yöneticileri saldıranlar hakkında şikâyetçi oldu. 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR