Anne kızın katilinin kimliği şoke etti
Adana'da babasıyla birlikte anne ve ablasını öldürmek suçuyla aranan Abdullah B., polisin operasyonu sonrası lüks bir otomobilde yakalandı.
GÜNDEM , 29 Mart 2016 Salı, 16:07
Anne kızın katilinin kimliği şoke etti
Edinilen bilgiye göre, 16 Mart 2015 tarihinde Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) otoyolunun Adanaistikametinde seyir halinde bulunan bir sürücü, Sabah saatlerinde otoyol kenarında iki kadının kanlar içinde yerde yattığını görünce 155'i arayıp ihbarda bulundu.

ANNE KIZI İNFAZ EDİP KAYIPLARA KARIŞTILAR

Polis, sağlık ekipleriyle birlikte olay yerine gitti. Sağlık ekiplerinin kontrol ettikleri kadınların hayatlarını kaybettiği belirlendi. Yapılan incelemede kadının birinin başından diğerinin ise bacağı ve göğsünden vurularak öldürüldüğü anlaşıldı. İki kadının üzerinden kimlik çıkmayınca polis ölen kadınların parmak izini aldı. Bu arada, savcılık izniyle polis, kadınların üzerinde ve çantalarında arama yaptı. Yapılan aramada kadınlardan yaşlı olanın çantasından bir oto kiralama şirketine ait kartvizit çıktı. Oto kiralama şirketine giden polis, şirketin ortaklarından A.K.'ye cesetleri gösterdi. A.K. cesetlerin iş ortağı Hüseyin B.'nin ayrıldığı eşi Semire Balık (47) ile kızı Ayşe Işık'a (23) olduğunu söyledi. A.K., iş ortağının da 2 gündür oğlu Abdullah B. (21) ile kayıp olduğunu ifade etti.BABA - OĞUL ÖLDÜRMÜŞ

Polis yaptığı araştırmada anne ve kızın baba ile oğul tarafından öldürüldüğünü saptadı. Polis o günden sonra kaçan baba ile oğlu yakalamak için çok sayıda operasyon yaptı.

ANNE VE ABLA KATİLİ YAKALANDI, BABA ARANIYOR

Dün de Abdullah B.'nin lüks bir otomobil ile otoyoldan çıkıp D-400'e doğru hareket ettiği ihbarını alan polis harekete geçti. Polis kısa süren bir kovalamacının ardından anne ve abla katili Abdullah B.'yi yakaladı. Zanlı emniyete getirilerek sorguya alındı. Zanlının anne ve ablasını babasının öldürdüğünü söylediği öğrenildi. Polis, şimdi babayı her yerde arıyor.

MAL PAYLAŞIMI KAVGASI

Cinayetin ise Semire Balık'ın ailesi boşanmadan sonra yaşanan mal paylaşımında Semire Balık'a yüklü miktarda miras kaldığı bunu vermemek için baba oğlun yaptığı ileri sürülürken, Hüseyin B.'nin yakınlarının ise cinayetin namus meselesi yüzünden işlendiğini iddia ettiği öğrenildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR