Arda Kural'dan çocukluk aşkına övgüler!
Eski sevgilisi Yıldız Asyalı'nın "Benim ilk ve en büyük aşkım Arda" açıklamasının ardından sessizliğini boza Arda Kural, "Yıldız benim çocukluk aşkım onunla unutamayacağımız şeyler yaşadık" dedi.
MAGAZİN , 14 Ocak 2019 Pazartesi, 14:35
Arda Kural'dan çocukluk aşkına övgüler!

2012 yılında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne yatırılarak tedavi gören ve kendisine psikonevroz teşhisi konulan ünlü oyuncu Arda Kural'ın rahatsızlığının yeniden nüksettiği iddia edilmişti. Kural, Kanal D ekranlarında yayınlanan '2.Sayfa' programında o iddialara cevap verdi. Kural aynı zamanda eski aşkım Yıldız Asyalı hakkında duygusal şeyler söyledi.

"ARDA BENİM İLK VE EN BÜYÜK AŞKIMDI"

Oyuncu Yıldız Asyalı, günler önce katıldığı '2. Sayfa' programında eski sevgilisi Arda Kural için "Benim ilk ve en büyük aşkım Arda Kural'dı" açıklamasını yaptı. Önceki gün görüntülenen Arda Kural, Yıldız Asyalı hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

"YILDIZ'LA UNUTAMAYACAĞIMIZ ŞEYLER YAŞADIK"

Kural, eski sevgilisi hakkında şöyle konuştu: "Yıldız benim çocukluk aşkım, çok özel bir insan hayatımda hiçbir zaman unutamam. Unutamayacağımız şeyler de yaşadık zaten. Çok mutlu olduk, çok ağladık. Böyle şeyler söylemesi çok özel. Hem hoşuma gitti, hem biraz incindim, hem biraz düşündüm. Yeniden hatırladım onu, teşekkür ediyorum beni hatırladığı için.

"YOLDA GÖRSEM SARILIRIM"

Uzun zamandır görüşmüyoruz. Görsem sarılır, öperim... Ailesi de çok iyi insanlar. Bana zor günlerimde ailem destek çıktı.

"GERÇEKSEN ÇOK KAZANMIYORSUN HAYATTA"

Sağlık durumu hakkında konuşan Kural, "'Psikoz' rahatsızlığımın tanısıydı. Yanlış bilmiyorsam biraz iyi niyetten toplumda, sosyal yaşamda zorlanmakla ilgili bir rahatsızlık. Çok gerçeksen çok kazanmıyorsun hayatta. İnsanlar haklı o denli gerçek olunmazdı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR