Asansör faciasında ölen Bursalı gençle ilgili bu detay yürek parçaladı
Asansör faciasında can veren Cengiz Bilgi, Bursa'da bugün düzenlenen törenle Küçükbalıklı Mahallesi'nde toprağa verildi.
BURSA , 08 Eylül 2014 Pazartesi, 14:04
Asansör faciasında ölen Bursalı gençle ilgili bu detay yürek parçaladı

Mecidiyeköy'de  yıkılan Ali Sami Yen Stadı’nın arazisine yapılan rezidans inşaatında meydana gelen asansör faciasında hayatını kaybeden Cengiz Bilgi’nin cenazesi Bursa'ya geldi.

Merkez Osmangazi ilçesi Küçükbalıklı Mahallesi Kozyatağı Sokak’ta oturan Bilgi’nin ailesi acı haber ile yıkıldı. Dün akşam cenazesi Bursa'ya getirilen talihsiz gencin cenazesi , bugün düzenlenen törenle toprağa verildi. Törene, Ak Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun ile Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar'ın yanı sıra, talihsiz gencin yakınları ve ailesi katıldı.

KAZA GELİYORUM DEDİ..

Asansör faciasında iki gün önce amcasının oğlu Mustafa Bilgi'yle telefonda görüştüğü öğrenilen Cengiz Bilgi, adeta facianın haberini vermiş. Çok yüksekte çalıştıklarını amcasının oğluna anlatan talihsiz genç, " Asansör hergün arızalanıyor. Çok yüksekte çalışıyoruz. Başımıza bir şey gelirse bu asansörden gelir. Çok yüksek Allah korusun" diyerek telefonda dert yanmış.

Talihsiz gencin cenazesi öğle namazının ardından Küçükbalıklı Mezarlığı'nda toprağa verildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR