Attığı tweet olay olmuştu! Pucca'nın babaevine polis baskını
Sosyal medya fenomeni ve yazar Pucca, oğlu hakkında attığı "Batı'nın uşağıyım" tweeti yüzünden başı belaya girdi. Pucca'nın tweetinin ardından polisler yazarın babasının evinde terör örgütüne ait kanıt aramaya gitti.
MAGAZİN , 29 Haziran 2018 Cuma, 11:12
Attığı tweet olay olmuştu! Pucca'nın babaevine polis baskını

Geçtiğimiz gün "Batı'nın uşağıyım" diye tweet atan Pucca olarak tanınan Selen Pınar Işık'ın başı belaya girdi. Işık'ın ikametin olduğu babasının evine polisler tarafından baskın yapıldı.

"BATI'NIN UŞAĞIYIM"

Geçtiğimiz sene oğlu Batı'yı kucağına alan Selen Işık Pınar, attığı "Tabi Batı'nın uşağıyım. Başka neyi olucam, baya uşaklık yapıyorum. Canım Batı, uşağınım, köpeğinim hatta. Batı kalp ben" tweeti yüzünden babasının evine baskın yapıldığını açıkladı.

BABASININ EVİNE BASKIN DÜZENLENDİ

Konu hakkında sosyal Twitter hesabından açıklama yapan sosyal medya fenomeni, "Bu tweet yüzünden bugün babamın evine gelmişler, evde beni ve terör örgütüne dair kanıt aramışlar. Batı oğlumun adı, oğlumun! OHAL diye bakalım ne olacak" dedi.

"BENİ ŞİKAYET ETMİŞLER"

Twitter'ın ardından Instagram hesabından da açıklama yapan Pucca, "Oğlumun adının Batı olduğunu bilmeyenler beni şikayet etmiş. Bu tweet yüzünden babamın evine baskın düzenlendi. İkametim orada daha ne diyeyim yani." dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR