Avrupa’ya gideceğiz
Tecrübeli çalıştırıcı ‘Maçı ilk 45 dakikada bitirmemiz gerekirdi’ derken, “Bursaspor Avrupa kupalarına katılacak, bundan eminim” açıklamasını yaptı.
BURSASPOR , 01 Nisan 2013 Pazartesi, 08:51
Avrupa’ya gideceğiz

Bursaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, 2-0 kaybettikleri Kasımpaşa maçında çok net gol pozisyonlarını kaçırdıklarını söyledi. Karaman, iki takım adına da önemli bir maça çıktıklarını belirterek, “Oyunun ilk 10 dakikalık bölümünde rahatlıkla 2-0 öne geçebilirdik. İlk 45 dakikada net pozisyonları harcadık. Yediğimiz golde hatalı olan bizdik. İkinci yarı oyunu riske ederek, gol atmayı düşündük ama ilk yarıdaki gibi etkili olamadık. Maçı ilk 45 dakikada bitirmemiz gerekirdi” dedi.

BJK MAÇI ÇOK ÖNEMLİ

Bursa şehrinin ve Recep Tayyip Erdoğan Stadı'na gelen taraftarların kendilerinden çok şey beklediklerinin bilincinde olduklarını anlatan Karaman, “Burada büyük bir avantaj yakalayıp, sadece Avrupa kupalarına gitmeyi değil, kendimize daha yukarıları da hedef alabilecek bir yol açabilirdik. Bursaspor Avrupa kupalarına katılacak, bundan eminim. Bu sonuçla haftaya oynayacağımız Beşiktaş maçı çok önem kazandı” ifadelerini kullandı.
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR