Aytaç Kara: Sorumluluktan kaçmam
Malatyaspor karşısında kaçırdığı penaltıdan sonra ilk kez beyaz noktadan ağları sarsan tecrübeli futbolcu, "Bu takım için sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmem. Her zaman da sorumluluk alırım. Bu durum hep böyle devam edecek" dedi.
BURSASPOR , 21 Nisan 2019 Pazar, 08:19
Aytaç Kara: Sorumluluktan kaçmam

ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ

Süper Lig'in ilk yarısında Malatyaspor ile oynanılan maçın son dakikasında kaçırdığı penaltıyla gündeme gelen ve o günden bu yana beyaz noktaya gitmeyen Aytaç Kara Kasımpaşa filelerini penaltıyı gole çevirerek sarstı. Tecrübeli futbolcu, elde ettikleri sonuçlardan ötürü camiayı üzdüklerini belirterek, "Bu takım için sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmem. Her zaman da sorumluluk alırım. Bu durum hep böyle devam edecek. Bu sezon yine zorlu bir süreç içindeyiz. Yine üstesinden gelmeye çalışacağız. Geldikten sonra da seneye farklı şeyleri konuşacağımıza inanıyorum." diye konuştu.

GÜVENENLERİ ÜZÜYORUZ

Gİrdİklerİ pozisyonları değerlendirememenin üzüntüsü içinde olduğunu belirten Aytaç Kara, sezon sonunda ligi iyi bir yerde bitireceklerinin altını çizdi. Aytaç "Her zaman söylediğim gibi girdiğimiz üç-dört net pozisyondan yararlanamayıp bu konuşmayı yapıyorum. Her maç, her gün daha fazla üzülüyorum. Şu an Bursaspor'u çok farklı yerlerde olduğunu konuşacakken şu durumda bizi sevenleri, bize güvenenleri üzüyoruz. İnşallah ligi bitirebildiğimiz en iyi yerde bitirip önümüzdeki sezonda Bursaspor'u farklı yerlere taşımak istiyoruz. Bunun için de elimden gelen her şeyi her maç yapacağım." dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR