'Az pişmiş et seviyorum'' dedi arkadaşının kulağını yedi
İngiltere'de geceyi bir hostelde geçiren genç adam, "az pişmiş et seviyorum" diyen odayı paylaştığı bir kişi tarafından saldırıya uğradı.
DÜNYA , 24 Nisan 2016 Pazar, 17:54
'Az pişmiş et seviyorum'' dedi arkadaşının kulağını yedi
İngiltere'de yaşayan Chad Feeney, arkadaşlarıyla eğlenmeye çıktıktan sonra Birmingham'da bir hostel odasında uyandı. Aynı odada kaldığı adamla sohbet etmeye başlayan Feeney kısa süre sonra tuhaf saldırılardan birinin kurbanı olacaktı.

KULAĞINI ISIRIP YEDİ

Genç adam yemekler hakkında sohbet etmeye başladığı yabancıya pizza sevdiğini söyledikten sonra karşı taraf da "az pişmiş, kanlı et" sevdiğini söyledi.

Feeney'in bu sözden sonra tek hatırladığı şey adamın birden üstüne çıktığı ve yüzünü yumruklamaya başladığı. "Karşı koymaya çalıştım ama daha sonra kulağımın ısırıldığını hissettim. Sanki biri marul yiyordu. Her tarafta kan vardı ve kulağımı yiyordu. Adamın ağzı da kan içindeydi ve durmadan gülüyordu." dedi.

HANNIBAL LECTER'I HATIRLATTI

Kulağının kayıp parçasını bulamayan Feeney, "Manyak bir yamyam gibiydi, bana Hannibal Lecter'ı hatırlattı. Onu bir odaya kilitleyip, anahtarı da atmaları gerek. Tam bir manyak." dedi. Saldırgan olay sonrasında bulunamazken, genç adamın kulağına da 9 dikiş atıldı

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR