Babalar gününde dehşet! Komando bıçağı sapladı...
ANTALYA'da 16 yaşındaki Ş.U., birlikte çay içtiği babası Ender U.'nun boğazına komando bıçağını sapladı. Ağır yaralanan Ender U. hastanede tedaviye alınırken, Ş.U. ise polise teslim oldu. Ş.U.'nun ilk ifadesi ortaya çıktı. Bakın babasını neden bıçaklamış?
GÜNDEM , 16 Haziran 2019 Pazar, 16:08
Babalar gününde dehşet! Komando bıçağı sapladı...

Olay, saat 14.30 sıralarında Muratpaşa Mahallesi 578 Sokak'ta meydana geldi. Ş.U., babasının işlettiği oto kiralama dükkanına geldi. Ş.U., burada yanındaki komando bıçağını çıkarıp, birlikte çay içtiği babasının boğazına ve sağ gözüne sapladı.

BOĞAZINA VE SAĞ GÖZÜNE BIÇAK DARBESİ

Oğlu Ş.U. tarafından bıçaklanan Ender U.nun boğazı ve sağ gözü olmak üzere vücudunun farklı yerlerine 8 bıçak darbesi aldığı öğrenildi. Tedavi için Antalya Eğitim Araştırma Hastanesine getirilen Ender U.nun bilincinin açık olduğu ancak hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi. Sağ koluna aldığı bıçak darbesi nedeniyle sinirleri zarar gören Ender U.nun, Mikro Cerrahi Bölümü'nde tedavi görmesi için Akdeniz Üniversitesi Hastanesine sevk edilmesi bekleniyor.

KÖTÜ DAVRANDIĞI İÇİN BIÇAKLAMIŞ

Ş.U.nun polis merkezinde verdiği ilk ifadesinde, olayı babasının kendisine ve ailesine kötü davrandığı için gerçekleştirdiğini söylediği öğrenildi. Ender U.nun yakınları ise tedavi gördüğü hastanenin önüne geldi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR