Babasına tokat davası açtı...
İstanbul'da kredi kartı harcamaları yüzünden tartıştığı kızına tokat atan baba, genç kızın şikâyeti üzerine davalık oldu. Babaya 1 ay uzaklaştırma kararı verildi
GÜNDEM , 01 Aralık 2017 Cuma, 08:52
Babasına tokat davası açtı...

Güngören'de oturan 45 yaşındaki Seyit H., Gazi Üniversitesi öğrencisi 23 yaşındaki kızı Gamze H.'ye 9 Kasım'da banka kartındaki harcamalarından dolayı sorular sormaya başladı.

İddiaya göre aralarında tartışma çıkınca kızına tokat attı. Gamze H., Güngören'deki özel bir hastaneden darp raporu alarak babasından şikâyetçi oldu

Seyit H. da polis ifadesinde kızının psikolojik sorunları olduğuna dikkat çekerek, "Kızım tedavi görmekte ve ilaç kullanmaktadır. Bugün banka kartı için kızıma sorular sordum. Kızımda sinirlendi ve bağırmaya başladı. Ben de daha fazla bağırmasın diye elim ile kızımın ağzını kapatmaya çalıştım. Yanımdan hızla uzaklaşarak koşarken de kendi kendine vurdu" diye konuştu.

Bakırköy 6. Aile Mahkemesi Seyit H.'ye 1 ay uzaklaştırma kararı verdi. Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede de baba Seyit H. hakkında 'Alt soya karşı kasten yaralama' suçundan 1.5 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR