Babasını döven adamı pompalı tüfekle öldürdü
İstanbul Bağcılar'da 18 yaşındaki Oktay Yalnız, babasını döven Muharrem Yılmaz'ı pompalı tüfekle öldürdü.
GÜNDEM , 24 Kasım 2017 Cuma, 15:19
Babasını döven adamı pompalı tüfekle öldürdü

İddiaya göre; Muharrem Yılmaz (42) bir süre önce aralarında yaşanan bir tartışma sırasında Oktay Yalnız'a bir tokat attı. 23 Kasım 2017 gecesi Oktay Yalnız'ın babası Muammer Yalnız, arkadaşlarıyla Bağcılar Yeni Mahalle'de alkol alıyordu. Bu sırada Muharrem Yılmaz aynı bölgeye içmeye geldi.

Baba Muammer Yalnız ile Muharrem Yılmaz arasında oğluna atılan tokatla ilgili tartışma başladı. Tartışma alevlendi ve kavgaya dönüştü. Muharrem Yılmaz, Muammer Yalnız'ı dövdü. Baba oğlunu arayarak yardım istedi. Olay yerine pompalı tüfekle gelen Oktay Yalnız, Muharrem Yılmaz'a peş peşe ateş etti. Yılmaz kaldırıldığı hastanede öldü.

Asayiş Şube Cinayet Büro Amirliği ekipleri Muammer Yalnız, oğlu Oktay Yalnız ve olay yerinde bulunan Hasan Onur'u gözaltına aldı. Oktay Yalnız ifadesinde, Muharrem Yılmaz'ın kendisini uyuşturucu satmaya zorladığını, kabul etmeyince kendisini darp ettiğini, olay gecesi de babasının araması üzerine olay yerine geldiğini, kendisini korumak için ateş açtığını öne sürdü. 3 kişi adliyeye sevk edilirken, Muharrem Yılmaz'ın uyuşturucu satmak, kullanmak ve yaralamadan emniyette kaydı olduğu belirlendi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR