Badu bitmek bilmiyor
Bursaspor heyeti ikinci kez İtalya'da Udinese Kulübü başkanı ile görüştü. Oyuncu ikna edilirken iş kiralama bedeli konusunda tıkanıp kaldı. İtalyan yöneticiler Bursaspor'a bugün olumlu ya da olumsuz yanıt verecek.
BURSASPOR , 01 Ağustos 2017 Salı, 09:13
Badu bitmek bilmiyor

Bursaspor Ganalı oyuncunun transferi için Udinese ile yine anlaşma sağlayamadı

BONSERVİSİ ÖDEYEMEYİZ

Bursaspor Emmanuel Badu'nun transferi konusunda bonservisini elinde bulunduran Udinese Kulübü'nü ikna etmenin her yolunu deniyor. Daha önce İtalya'da Udinese Başkanı ile bir araya gelen Bursaspor Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Parlakay ile menajer Hüseyin Gedik dün sabah saatlerinde yine Çizme'nin yolunu tuttu. Taraftarlar bir kez daha pazarlık mamasına oturdu. Ganalı oyuncuyu bonservisiyle elinden çıkarmak isteyen Udinese Kulübü Bursaspor'a daha önce söylediği 8 milyon Euroluk bonservis rakamını yineledi.

OYUNCUDA SIKINTI YOK

Saatler süren görüşmede Bursaspor heyeti bu rakamı vermelerinin mümkün olmadığını Ganalı oyuncuyu kiralamak istediğini karşı tarafa iletti. Emmanuel Badu ile hem parasal hem de bonuslar konusunda anlaşma sağlayan Bursaspor heyeti kiralama bedeli hususunda dün de Udinese ile el sıkışamadı. Hasan Parlakay ve Hüseyin Gedik ikilisi buğün bir kez daha Udinese Kulübü başkanı ile görüşecek. Diğer kulüplerden gelen teklifleri de değerlendirecek İtalyan yöneticiler Bursaspor'a olumlu ya da olumsuz cevap verecek.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR