Bağlarbaşı startı verdi
Turuncu Beyazlıların önceki gün gerçekleştirdiği sezon açılışına Başkan Savaş Albayrak ve Asbaşkan Salih Gümüşsoy'un yanı sıra BASKF Başkanı Osman Kılıç, Büyükşehir Belediyespor Başkanvekili İlhan Satık ile teknik heyet ve sporcular katıldı.
BURSA'DA SPOR , 13 Ağustos 2017 Pazar, 09:01
Bağlarbaşı startı verdi

Süper Amatör Küme ekiplerinden Bağlarbaşıspor'un yeni sezon çalışmaları önceki gün start aldı. Turuncu Beyazlıların kendi tesislerinde gerçekleştirdiği sezon açılışına Başkan Bünyamin Savaş Albayrak 2. Başkan Tekin Bulut ve Asbaşkan Salih Gümüşsoy ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra BASKF Başkanı Osman Kılıç, Büyükşehir Belediyespor Başkanvekili İlhan Satık, ASKF Yönetim Kurulu üyesi Cemal Vardar, Futbol İl temsilcisi Mustafa Beşen, BASKF Genel Sekreteri Kenan Uyarlık ile teknik heyet ve sporcular katıldı.

TEK HEDEF BAŞARI

Düzenlenen organizasyonda barbekü partisi verilirken, yemekten sonra konuşan Bağlarbaşıspor 2. Başkanı Tekin Bulut, "Geçtiğimiz sezon gerçekten hem genç takımlarda hem de A takımda çok başarılı olduk. A takım ile 1. Amatör Küme 4. Grup'ta şampiyon olarak Süper Amatör Küme'ye yükseldik. Genel kadromuzu koruyarak 1-2 takviye yaptık. Zaten genç ve dinamik bir takıma sahibiz. İnşallah önümüzdeki sezon Süper Amatör Küme'de play-off'u ve tüm alt yaş liglerinde Türkiye Şampiyonası'na katılmayı hedefliyoruz" dedi.(Tolga ÖZTAŞ)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR