Bahçeli'den flaş FETÖ iddiası
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu. bahçeli konuşmasında, "Ne kadar inkar edilse de, algı değiştirilmeye çalışılsa da FETÖ'nün kalıntıları faal, hücreleri aktiftir" dedi.
GÜNDEM , 13 Haziran 2017 Salı, 11:29
Bahçeli'den flaş FETÖ iddiası

Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları şöyle:

''Türkiye'nin çevresinde olağanüstü gelişmeler birbirini takip eden olaylar dizisi sahnelenmektedir. Bu tablo ülkemize doğrudan tesir etmektedir. Jeopolitik gerçekler ihmal ve inkar edilemeyecek ilişki ağları buna müsait ortam hazırlamaktadır. Ağır sorunlar var diyerek coğrafyamıza küsemeyiz. Biz bu topraklarda gözümüzü açtık bedeli ne kadar yüksek olsa da bu kutlu vatan topraklarını can pahasına müdafaa edeceğiz. Gidecek yerimiz yoktur sığınacak yeni bir yurt aklımızdan bile geçmemiştir. Başarmak dışında seçeneğimiz yoktur.

KATAR KRİZİ

Kerkük deriz kulakları olmasına rağmen duymazlar Kaşgar deriz anlamaza yatıp sessizliğin dibine kadar batarlar. Bosna'dan bahsederiz sanki ilk kez işitmiş gibi meraklı gözlerini fal taşı gibi açarlar ne var ki oralı bile olmazlar. Şimdi de Katar gündemdedir. Türk askerine lejyoner demek su katılmamış bir alçaklıktır. Bu hayasız suçlama muhataplarına dönmüştür. Türkiye doğru bir hamle ile Körfez'de yükselen tansiyonu düşürmeye çalışmaktadır. Katar'la tarihsel bağlarımız vardır. İki ülke arasında siyasi ticari ekonomik ilişkiler bilinmektedir. Normal olmayan Katar konusunun kimi zaman abartılmasıdır. Katar'la imzalanan anlaşmanın rutin onayı bazı çevreleri rahatsız etmiştir.

''CHP'DEKİ VAR OLAN KOMPLESK AŞAĞILIK DUYGUSU...''

Katar'da kurulacak Türk üssünün Körfez ülkelerinin güvenlik ve istikrarına destek vermekten başka bir hedefi yok iken, durduk yere bir kaşık suda fırtınalar koparanları anlamak şüphesiz mümkün değildir. CHP'deki var olan komplesk aşağılık duygusu nasıl ve ne şekilde izah edilecektir? Ne yapsaydık? Ülke olarak bölgesel gelişmelerin akıntısına hiçbir irade göstermeden kendimizi teslim mi etseydik?''

"NE KADAR İNKAR EDİLSE DE FETÖ'NÜN HÜCRELERİ AKTİFTİR"

Türkiye, hainlerin adaletten kaçırılmasıyla dört bir yanından su almakta ve batmaktadır.
Türk millerinin gözü açıktır. Baldırı çıplakların eseri 1 dolar olan canilerin tezgahlarına hazırlıklıdır.
Ne kadar inkar edilse de, algı değiştirilmeye çalışılsa da FETÖ'nün kalıntıları faal, hücreleri aktiftir.
Eğer ki kanunlar, nizamlar, kamuoyunun baskıları, dinin emir ve yasakları insan vicdanında yer bulmazsa devletle vatandaş arasında bitip tükenmez bir hırsız polis kovalamacası başlayacaktır.

"DAMAT TAHLİYELERİNE ELEŞTİRİ"

Onun damadı bunun akrabasıymış diyerek hiçbir suçlunun adalete kıymasına izin veremeyiz.
Yok hastaymış yok adresi belliymiş bahaneleriyle tutuklanıp serbest bırakılanlar millet vicdanını sızlatmaktadır.
Hukuk herkese lazımdır. Türkiye 15 temmuzla yüzleşecekse bunun kesinlikle hukuk yoluyla yapacak ve bu konuda ayrıcalıklı kimse olmayacaktır.
Günaha göz yummak günahtır. Yanlışa sessiz durmak ayıptır.

BARZANİ'NİN REFERANDUM KARARINA SERT ELEŞTİRİ

Barzani 25 Eylül'de bağımsızlık referandum yapacakmış bunların hepsi fasa fisodur fuzuli ve bayat laf enflasyonudur. Aç tavuk kendini darı ambarında sanacaktır.
Barzani ateşle oynamaya meraklı ise cayır cayır yanmasının önünü açmak ve bunu çabuklaştırmak Türk devletinin haysiyet meselesidir.

"HAKKARİ VE ŞIRNAK İL OLARAK KALMALI"

Hakkari il kalmalı Şırnak il kalmalı. Başka nereye yapıyorsanız yapın. o sizin bileceğiniz iş.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR