Bakan Bursa'da açıkladı: "4 terörist etkisiz hale getirildi"
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Şu anda arkadaşlarımız Şırnak Uludere'de 4 teröristi etkisiz hale getirdi. Yani adım adım Türkiye'yi temizlemek için gayret gösteriyoruz. Bu büyük bir mücadeledir" dedi.
BURSA , 10 Mart 2017 Cuma, 17:08
Bakan Bursa'da açıkladı: "4 terörist etkisiz hale getirildi"

Bursa'da vatandaşlarla temaslarını sürdüren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Mudanya MHP ilçe teşkilatını ve Mudanya Karadenizliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti.

Kısa bir konuşma yapan Soylu, CHP'yi eleştirdi. Soylu, "Şu anda arkadaşlarımız Şırnak Uludere'de 4 teröristi etkisiz hale getirdi. Yani adım adım Türkiye'yi temizlemek için gayret gösteriyoruz. Bu büyük bir mücadeledir. Bu mücadele PKK'ya can suyu taşımakla yapılmaz. Bu mücadele milletin iradesine ve birliğine destek olarak yapılır. Siz siyaset yapabilirsiniz ama PKK ve FETÖ ile aynı safta değil. Bunu milletimizin adına da, CHP adına da son derece yanlış buluyoruz. Tekrar değerlendirilmesi lazımdır. En azından CHP'ye gönül veren vatandaşlarımız bu konuda sözünü de, doğruyu da tam olarak kestiremeyen Kılıçdaroğlu'ndan farklı bir yol yöntem izlemelerini temenni ediyoruz" dedi.

Soylu, daha sonra Bursa'daki muhtarlarla bir araya gelmek için Bursa Merinos Kongre ve Kültür Merkezine geçti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR