Balkonda seks faciayla son buldu
Gençlerin partisi faciayla sonuçlandı. 6.'ıncı katın balkonunda sevişen genç çift bir anda dengesini kaybedince balkondan düşen 2 genç öldü.
DÜNYA , 12 Haziran 2014 Perşembe, 10:53
Balkonda seks faciayla son buldu

Facia Londra'nın ünlü kolejlerinden birine kabul edilen öğrencilerin katıldığı bir kutlama partisinde yaşandı. Mirror'un haberine göre, Londra'da nehir kenarındaki apartman dairesinin altıncı katında balkonda sevişirken düşen 19 ve 18 yaşındaki 2 genç öldü.

Görgü tanıklarının ifadelerine göre, 19 yaşındaki Anastasia Tutik ve 18 yaşındaki erkek arkadaşı Miguel, 6. katın balkonunda sevişiorlardı.O anda dengelerini kaybeden genç çift 19 metreden aşağıya düştü.

Gençlerin cansız bedenlerini bahçede bulan apartman sakini Samson Oguntayo, "Evde parti veriyorlardı. Meksikalı Miguel ve kız arkadaşı Anastasia balkonda sevişiyordu. Yanlarına arkadaşları geliyordu, sonra yalnız kalan çift yüksekliği hiç önemsemeden tehlikeli hareketler yapıyordu. İkisi de bir anda aşağı düştü. Sadece çığlık atabildik" dedi.Polis araştırıyor ama trajik bir kaza olduğuna inanıyorum dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR