Bana Veysel'i alın
Bursaspor'da ön libero için düşünülen isim Eskişehirsporlu Veysel Sarı. Timsah genç oyuncunun işini bitirmeye çalışıyor. Ertuğrul Sağlam'ın çok istediği ve Fenerbahçe'nin devrede olduğu Veysel'in bonservisi 2 milyon Euro…
BURSASPOR , 26 Mayıs 2012 Cumartesi, 09:51
Bana Veysel'i alın
 Kongre ve transfer sürecini bir arada yaşayan Bursaspor'da ön libero için düşünülen ismin Eskişehirsporlu Veysel Sarı olduğu öğrenildi. 1988 doğumlu Veysel Sarı'nın kulübüyle 2014'e kadar sözleşmesi bulunuyor. Yeşil Beyazlılar bu transfer için Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor'la yarışıyor. Fenerbahçe ile ön protokol imzaladığı belirtilen Eskişehirspor yönetiminin Veysel'le yaptığı sözleşmede 2 milyon Euro'ya serbest kalır maddesinin yer aldığı belirtiliyor.

SAĞLAM ÇOK ISRARCI

Orta sahada Adem Koçak'ın mevkisinde görev yapan Veysel’in defansta da alternatif olarak kullanıldığı biliniyor. Halen görev yaptığı A2 Milli Takımı formasını 4 kez giyen Veysel milli forma altında bu sezon 2, kulübü Eskişehirspor'da ise 5 kez fileleri havalandırdı. Bursaspor, menajerler aracılığı ile 2 milyon olarak belirlenen bonservisi aşağı çekmenin formüllerini arıyor. Ertuğrul Sağlam'ın bu oyuncunun alınması için ısrarcı olduğu ve yönetime "Bana Veysel'i alın" dediği iddia ediliyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR