Barmen içki ikram edip bayılttı! Sonrası korkunç
Portekiz'in tatil bölgelerinden birinde alkol aldığı barda sarhoş olan genç kız, yardım etme bahanesiyle kendisini barın deposuna götüren barmenin cinsel saldırısına uğradı.
DÜNYA , 23 Nisan 2018 Pazartesi, 17:24
Barmen içki ikram edip bayılttı! Sonrası korkunç

Portekiz'in Algarve bölgesinde tatil yapan 19 yaşındaki İngiliz genç kız, içki içtiği barda barmenin cinsel saldırısına uğradı. Albufeira beldesinde, 18 Nisan günü yaşanan olayda, 28 yaşındaki barmenin yardımcı olmak bahanesiyle genç kızı barın arka odalarından birine götürüp cinsel saldırıda bulunduğu öğrenildi.

NE OLDUĞUNU BİLMEDİĞİ İÇKİ GENÇ KIZI BAYILTTI

Genç kız, barmenin kendisine kendini kötü hissettiren ve ne olduğunu bilmediği bir içki verdiğini söyledi. Kötüleşen genç kız önce tuvalete gitti, dönüşte ise barmen kıza yardım etmek için koluna girerek dinlenmesi için içeri gitmeyi teklif etti.

BARMEN TUTUKLANDI

18 yaşındaki kızı depo şeklinde kullanılan odaya götüren barmen, burada saldırıyı gerçekleştirdi. Kendine gelen kız polisi arayınca şüpheli adam tutuklandı.

Cinsel saldırı iddiası ile ilgili test sonuçları henüz açıklanmazken barmen duruşma gününe kadar kefalet ile serbest bırakıldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR