Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu, Penguen Gıda'yı ziyaret etti
Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Gençoğlu ailesine ait Penguen Gıda'yı ziyaret edip işçilerle birlikte öğle yemeği yedi.
BURSA , 19 Haziran 2018 Salı, 18:29
Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu, Penguen Gıda'yı ziyaret etti

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Gençoğlu ailesinin sahibi olduğu Penguen Gıda'da işçilerle birlikte öğle yemeği yedi ve sohbet etti. Gençoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Onursal Başkanı Turhan Gençoğlu, Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu'nun ziyaretinden çok memnuniyet duyduğunu belirterek, "Balkan Türkleri ile ilgili yıllarca beraber omuz omuza mücadele verdiğim çok yakın dostum, Sayın Hakan Çavuşoğlu'nu ağırlamaktan çok büyük onur duyuyorum. Bursamız adına çalışmasından çok büyük mutluluk duyuyoruz. Bildiğimiz gibi çok yakında bir seçime gidiyoruz, bu seçim sonucunun ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum" temennisinde bulundu.

"Gençoğlu Ailesi Bursa'nın Köşe Taşlarındandır"

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Gençoğlu ailesi nezdinde Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Onursal Başkanı Turhan Gençoğlu'na teşekkür ederek, "Gençoğlu ailesi Bursa'nın köşe taşlarından birisidir. Özellikle Balkan camiasına verdiği destekler takdire şayandır. Balkanlar ile ilgili konuyu adeta bir dava gibi terakki etme konusunda çok ciddi bir emekleri vardır" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR