Başkan Ali Ay'dan sitem dolu açıklama
Tek dertlerinin Bursaspor'u düzlüğe çıkarmak olduğunu belirten Başkan Ali Ay, "Maalesef camiada acayip bir duyarsızlık var. Kimse elini cebine atmıyor. Herkes birilerinden bekliyor. Bir yıl içerisinde her şeyden önce çok yoruldum" dedi.
BURSASPOR , 17 Şubat 2017 Cuma, 05:00
Başkan Ali Ay'dan sitem dolu açıklama

Bursaspor Başkanı Ali Ay, Kayseri yolculuğu öncesi yaptığı açıklamada sitem dolu açıklamalarda bulunarak başkan ve yönetimin tek başına bir şey yapamayacağını söyledi. Mali açıdan kulübün iyi durumda olmadığını, kur dalgalanmasından dolayı borcun 30 milyon lira daha arttığını ifade eden Ay, "Taraftarımızın veya camiamızın görmek istemediği bir şey var. Mali tablodan bahsettiğimiz zaman sanki ben farklı şeyler söylüyormuşum gibi algılanıyor. Bu tabloyu toplayabilmek için ya gelirleri artırırsınız ya giderleri kısarsınız. Bunların hepsini Divan Kurulu toplantısında açıklayacağım ki camiamız görsün, bilsin. Ma alesef acayip bir duyarsızlık var. Kimse elini cebine atmıyor. Herkes birilerinden bekliyor" dedi.

MUTLU TOPÇU DOĞRU TERCİH

Hamza Hamzaoğlu'nun yerine yola Mutlu Topçu ile devam ettiklerini hatırlatan Başkan Ay, "Öyle bir tahmin ediyorum ki bir hafta on gün sonra takım tamamıyla fizik açısından hazır hale gelecek. Fenerbahçe karşısında 10 kişiyle rakipten 3 kilometre daha fazla koşmuşuz. Hocamızın da üzerinde durduğu noktalardan bir tanesi bu. Çalışmadan hiçbir şey olmuyor. Çalışıyoruz, inşallah bunun semeresini ileriki haftalarda görürüz. Ben isabetli bir karar verdiğimizi düşünüyorum. Çünkü Mutlu hoca çok çalışkan. 10 gündür takımla yatıp kalkıyor. Sakatlarımızın da dönmesiyle rekabet artacak. Sadece oynamak değil iyi de oynamak, mücadele etmek önemli. İnşallah Kayseri'de yenen taraf biz oluruz" şeklinde ifadeler kullandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR