Başkan Ali Ay'dan transfer açıklaması
Bursaspor Başkanı Ali Ay dün akşam takımın Afyon kampına katıldı. Ali Ay, kadroda takviye yapılacağını belirterek, "Eksiklerin farkındayız. En az 2-3 oyuncu alacağız" dedi.
BURSASPOR , 20 Temmuz 2018 Cuma, 08:25
Başkan Ali Ay'dan transfer açıklaması

AYBABA'YA BAŞARILAR DİLEDİ

Bursaspor Başkanı Ali Ay dün takımın Afyon'da yaptığı kampa katıldı. Ali Ay cumartesi günü Afyonspor'la oynanacak maça kadar kampta bulunacak. Akşam antrenmanını izleyen Ali Ay, teknik direktör Samet Aybaba ile bir araya geldi. Aybaba ile ayaküstü sohbet eden Ali Ay, deneyimli teknik adama ve takıma başarılar diledi. Aybaba da Ali Ay'a şu an için Afyon'da bir sorun yaşamadıklarını söyledi. Bursaspor Başkanı Ali Ay daha sonra kampı takip eden medya mensuplarıyla antrenmanı izlediği sırada sohbet etti.

EN AZ 2-3 OYUNCU ALACAĞIZ

Ali Ay sohbette şöyle konuştu; "Takımın eksiklerinin farkındayız. En az 2-3 transfer olacak. Bursa'daki oyuncuların maliyetleri 4 milyon 150 bin Euro. Önce onları elden çıkaracağız. Samet Hoca ile konuştum. Takımdan memnun. Badji, Aytaç çabuk uyum sağladı. Atanasov'dan birkaç ay içinde beklentimiz yüksek. Gençlerden bir-ikisini kazanırsak ne mutlu. Twumasi'yi ve Djalma'yı hocaya söyledik. Ama kabul etmedi. Lazio Caiceo için 5 milyon Euro istedi. O transfer olmayacak. Değerini bulan kim olursa satacağız."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR