Başkan Bozbey'den öğrencilere ziyaret
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, 2016-2017 eğitim ve öğretim yılının ilk günlerinde okulları ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlere başarılar diledi.
BURSA , 21 Eylül 2017 Perşembe, 15:30
Başkan Bozbey'den öğrencilere ziyaret

Başkan Bozbey, ilk Özel Nilvak Okulları'nı ziyaret etti. Bozbey önce Nilüfer Sosyal ve Kültürel Yardımlaşma Vakfı (NİLVAK) Müdürü Necati Eren, NİLVAK Eğitim Kurumları Genel Koordinatörü Erol Gürlek ile bir araya geldi. Daha sonra sınıfları ziyaret eden Başkan Mustafa Bozbey, iyi bir eğitim-öğretim dönemi dilediğini ilettiği öğrencilere hediyeler verdi.

Başkan Bozbey daha sonra, Fethiye Şehit Öğretmen Şekip Akın İlköğretim Okulu, Konaklı ve İbrahim Uyar ilkokullarını da ziyaret etti. Öğrenci, öğretmen ve idarecilerle bir araya gelen Başkan Mustafa Bozbey, sorun ve talepleri denledi. Başkan Bozbey bu okullarda da öğrencilere hediyeler verdi.

Öğrenci ve öğretmenlere başarılı bir eğitim yılı dileyen Başkan Bozbey, "Öğrencilerimiz bizim geleceğimiz. Her çocuğun eğitim alma hakkı var. Kurum olarak biz de eğitime çok önem veriyor ve elimizden gelen desteği vermeye çalışıyoruz" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR