Başkan Dündar hastalara karanfil dağıttı
Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Çekirge Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek, hastalara karanfil dağıttı.
BURSA , 10 Mart 2015 Salı, 16:46
Başkan Dündar hastalara karanfil dağıttı
Hastane Yöneticisi Uzman Dr. Kayhan Sonkur’u makamında ziyaret eden Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Sonkur’dan hastanenin durumu ve ihtiyaçları hakkında bilgi aldı.

Başkan Yardımcısı Cem Kürşat Hasanoğlu ile İl Sağlık Müdürü Özcan Akan’ın da bulunduğu ziyarette, Osmangazi Belediyesi’nin yol, asfalt ve temizlik gibi klasik belediyecilik hizmetlerinin dışında, vatandaşın ihtiyaç duyduğu her alanda hizmet geliştirdiğini ifade eden Başkan Dündar, “Bunlar arasında okul ve hastanelerimiz ilk sırada yer alıyor. Bir şekilde hasta olup tedavi amacıyla hastanelerimize gelen vatandaşlarımızı ziyaret edip, kendilerine moral verelim istedik. Tedavi sürecinde hastanın moralinin yüksek olması çok önemli. Bizler de bu bilinçle hareket edip, bir yandan geçmiş olsun ziyareti yapıp, diğer taraftan da varsa istek ve şikayetlerini dinleyelim istedik” diye konuştu.Osmangazi sınırları içerisindeki hastanelere, çevre düzenlemesi, yol, bakım ve onarım ile, ihtiyaç duydukları her alanda desteklerini esirgemediklerini ifade eden Başkan Dündar’a, Çekirge Devlet Hastanesi Yöneticisi Uzm. Dr. Sonkur, bu güne kadar verdiği destekler için teşekkür etti. Başkan Dündar’ ve Sonkur, daha sonra servisleri dolaşarak tedavi olan hasta ve hasta yakınlarını ziyaret edip karanfil dağıtarak geçmiş olsun dileklerini iletti. Zaman zaman duygusal anların yaşandığı ziyaret sırasında Başkan Dündar, ziyaret edip çiçek dağıttı hastalarla tek tek sohbet etti. Tedavi için geldikleri hastanede karşılarında Mustafa Dündar’ı gören bazı hasta ve hasta yakınları, Başkan’ı bu davranışından dolayı kutlayarak, çiçekler için teşekkür etti.

Hastaların yanı sıra görevli personeli de unutmayan Başkan Dündar, hastanede bulunan 23. Dönem AK Parti Bursa Milletvekili Ali Kul’u da ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR