Başkan Dündar seçim çalışmalarına devam ediyor
Osmangazi Belediye Başkanı ve cumhur ittifakı adayı Mustafa Dündar, seçim çalışmaları kapsamında Küplüpınar ve Alacahırka mahallelerini gezdi. Dündar, her iki mahallede de büyük coşku ve sevgi gösterileri ile karşılandı.
BURSA , 27 Mart 2019 Çarşamba, 16:54
Başkan Dündar seçim çalışmalarına devam ediyor

Dündar, seçim sayılı günler mahalle gezilerine hız kesmeden devam ediyor. Osmangazi İlçesinde bulunan Küplüpınar ve Alacahırka mahallerini ziyaret eden Dündar, vatandaşın yoğun sevgisi ve havaî fişeklerle karşılandı. 31 Mart tarihindeki seçim sonrası yapmayı planladığı projeleri anlatan Dündar, vatandaşların sıkıntılarını ve mahallerindeki eksiklikleri tespit ederek, taleplere kulak verdi. Dündar, mahallelerdeki sıkıntıların en kısa sürede giderileceğini belirtti.
Küplüpınar Mahallesi Merkez Camii'nde vatandaşlarla sohbet eden Dündar, caminin çevresinde kamulaştırılarak yapılan genişletme çalışmalarını da yerinde inceledi. Dündar'ın mahalle ziyaretlerinde ikinci adresi Alacahırka Mahallesi oldu. Uludağ'ın eteklerinde bulunan Abdal Murat Meydanı'nda vatandaşlarla bir araya gelen Dündar, mahalle sakinlerinin yoğun ilgisi ve havaî fişek gösterileriyle karşılandı. Toplanan kalabalığa hitap eden Dündar, seçimden sonrada yeni projelerin ve hizmetlerinde en kısa sürede geleceğini belirtti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR