Başkan Edebali kadınlar için şarkı söyledi
Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali ve eşi, dünya kadınları için "Yıldırım’da 7’den 70’e Kadın Korosu" ile birlikte şarkı söyledi.
BURSA , 10 Mart 2015 Salı, 12:15
Başkan Edebali kadınlar için şarkı söyledi
Yıldırım Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Dünya Kadınlar Günü Programı’ Barış Manço Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Programa Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali ve Yıldırım Kaymakamı Mehmet Aydın eşleri ile birlikte katıldı. Belediye çalışanlarından fotoğrafçı Ahmet Çetin’in “Anadolu’nun Kadınları” sergisini Kaymakam Aydın’la birlikte açıp fotoğrafları yakından inceleyen Edebali, “Dünya Kadınlar Günü’nde Yıldırımlı kadınlara özel bir gün yaşatmak istedik. Türk kadını her zaman daha iyisine layıktır. Kadınlara önem veriyoruz. Onların sosyal ve kültürel yönden gelişmesi, toplumun da ileriye doğru bir adım atması anlamına geliyor. Belediyemiz bünyesinde Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğümüzü kurduk. Müdürlük marifetiyle kadınlara özel projeler geliştiriyor, pozitif ayrımcılıkla onlara özel hizmetler üretiyoruz” ifadelerini kullandı.

Başkan İsmail Hakkı Edebali ile eşi Şükran Edebali,“Yıldırım’da 7’den 70’e Kadın Korosu” ile birlikte ‘Son Mektup’ şarkısını dünya kadınları için seslendirdi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR