Başkan Özkan'ın 'Halil İbrahim Sofrası' buluşmaları sürüyor
Karacabey ilçesinde, Belediye Başkanı Ali Özkan, ilçenin dört bir yanındaki vatandaşlarla gerçekleştirdiği buluşmaları tüm hızıyla sürdürüyor.
BURSA , 05 Mart 2019 Salı, 14:10
Başkan Özkan'ın  'Halil İbrahim Sofrası' buluşmaları sürüyor

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, 'Halil İbrahim Sofrası' buluşmaları kapsamında, Sırabademler ve Esentepe mahallerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Sırabademler Mahallesi Hidayet Hacı Erol Onur Camii'nde önceki gün kılınan sabah namazının ardından, mahalle muhtarı Şaban Kibar ve mahalle sakinleriyle buluşan Ali Özkan, iletişimin ve ortak aklın önemine vurgu yaparak, mahallelilerin talep ve önerilerini dinledi. Ali Özkan, Esentepe Mahallesi Esentepe Camii'nde kılınan sabah namazının ardından da mahalle muhtarı Ali Işık ve mahalle sakinleriyle Halil İbrahim Sofrası'nda bir araya geldi.

Vatandaşların sorunlarını ve ihtiyaçlarını yerinde görmek ve çevre sakinlerinin görüş ve önerilerini dinlemek için gerçekleştirilen bu buluşmaların, kendileri için son derece önemli olduğunun altını çizen Özkan, vatandaşların talebine göre hareket ettiklerini ifade ederek, Halil İbrahim Sofrası buluşmalarının tüm hızıyla devam edeceğini kaydetti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR