Başkan Sertaslan'dan tebrik etmek isteyenler için tören
Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, yerel seçimlerin ardından gelen yoğun ziyaret talebine cevap vermek amacıyla düzenlenen halkla buluşma toplantısında, kendisini tebrik etmek isteyen yüzlerce misafiri ağırladı.
BURSA , 03 Mayıs 2019 Cuma, 11:35
Başkan Sertaslan'dan tebrik etmek isteyenler için tören

31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından sandıktan zaferle çıkan Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, kendisini tebrik etmek isteyenler ile tek tek görüşüp zaman kaybetmemek için tören düzenledi. Sosyal Yaşam Merkezinde düzenlenen ve her kesimden vatandaşın katıldığı buluşmadakendisini tebrik ederek çiçek ve çeşitli hediyeler takdim eden misafirlerine teşekkür etti. Gemlik Belediyesi'nin "Halkın belediyesi" olduğunun ve toplumun tüm kesimleri tarafından kabul gördüğünün altını çizen Başkan Sertaslan, "Mahallenizde, sokağınızda caddelerde, sizin aranızda sizin yanınızda mutluyum. Önümüzde ki süreçte, eğitimden spora, kültürden sağlığa birçok projeyi hayata geçirmek içinekibimizle, belediye personelimizle gecemizi gündüzümüze katıp çalışacağız.Halkımızın desteği ve güveni bizlere daha fazla güç veriyor. Bu güçle Gemlik'te aşamayacağımız hiçbir engel kalmayacaktır" dedi.

Konuşmasının ardından masaları tek tek gezerek vatandaşların istek, şikâyet, talep ve önerilerini dinleyen Başkan Sertaslan, sorunlarına bizzat çözümler bulurken, talep ve önerileri de değerlendireceklerini kaydetti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR